Elévové B vybojovali čtvrté místo!

received_1829818590595461

V brzkém sobotním ránu jsme se sešli v michlovské sokolovně, kde jsme chtěli ukázat, že umíme hrát florbal a zkusit se porvat o možný postup. V prvním zápase jsme narazili na florbalovou akademii Mladou Boleslav modří, se kterou jsme v první polovině hráli vyrovnanou partii 6:6. Opakem první poloviny byla druhá, kde jsme „úplně“ přestali bránit a běhat se soupeřem. A tato chyba nás stála zápas, kdy soupeř nám nastřílel pět branek a my jsme na tuto studenou sprchu nebyli schopni dostatečně zareagovat, a tak jsme si z prvního zápasu odnesli první prohru poměrem 7:11. Nutno vyzdvihnout výkon našeho brankáře Jakuba Reguliho, díky němuž jsme si neodnesli ze zápasů ještě více branek od soupeře.

Druhý zápas byl opět vyrovnaný. Soupeř hrál kombinační hru, kterou jsme dostatečně eliminovali. Avšak soupeř nám dokázal vstřelit čtyři góly, na což jsme dokázali odpovědět stejným počtem branek. Zápas byl vyrovnaný do posledních sekund – konkrétně sedm sekund, když náš nejzkušenější hráč Matyáš Sabák vzal zodpovědnost na sebe a svým důrazem a přehledem se vymotal z „chumlu“ na půlce a uháněl sám na brankáře hostí a nedal mu šanci. Díky tomuto gólu jsme si zajistili výhru 5:4 a udržení v příslušném koši.

Třetí zápas, nebo-li zápas o třetí místo jsme vyzvali Acemu Spartu white, která nás v první polovině přehrála výsledkem 2:4 a nás čekal nelehký úkol – odvrátit nepříznivý stav. Ve druhé polovině jsme se soustředili spíše na rozhodčího než na hru a to nás stálo zápas, který i přes naší bojovnost nedopadl podle našich představ, a tak jsme si připsali druhou prohru 3:5 a konečné čtvrté místo. Děkuji všem rodičům za podporu a hráčům za předvedené výkony. Zajímavost: Zapisovatel spolu s rozhodčím si usnadnili práci a to když našich patnáct branek, které jsme dokázali vstřelit za celý turnaj vstřelil náš hráč, který jako jediný nemá hokejku a může používat ruce… Jakub Reguli. Gratulujeme mu a doufáme, že na svoje gólové hody naváže i v dalších turnajích.

Panthers Praha B – Florbalová akademie MB modří 7:11

Panthers Praha B – Floorball Club Falcon blue 5:4

Panthers Praha B – ACEMA Sparta Praha WHITE 3:5

Autor: Poky