Další bojovný turnaj Elévů A

Vydali jsme se opět v sobotu na další turnaj, tentokráte do zapadlé haly (spíše starší tělocvičny) v ZŠ Chabařovická na pražském sídlišti Ládví. Čekala nás zajímavá skupina, kdy jsme narazili na oba celky Black Angels.

imgp7955-001V prvním utkání jsme se střetli s ročníky mladšími, tedy 2007. Na prvních střídání bylo vidět, že se chlapci nekamarádí s parketami, ale my mazáci jsme si poradili a po chvilce už jsem měli na střídačce připravený mokrý hadr a bylo po problému. Však hokejka též klouzala, ale to nás nezastavilo. Byli jsme od začátku lepším týmem, drali jsme se do útoku, ale zapomínali jsme někdy bránit, což musel hasit Fanda v brance.

Další utkání se proti nám postavila „stará garda“ Black Angels s ročníky 2006. Někteří hráči byli nervózní, ale to se brzy změnilo po pokynech od trenérky. Zatím se nám totiž nepodařilo tuto skupinu hráčů porazit, proto ta nervozita. Začátek utkání nevyšel dle představ, ale kluci již v druhé polovině prvního poločasu zabrali na vyšší stupeň, který v druhém poločase ještě navýšili, takže soupeř neměl moc prostoru a my si tak došli ke krásnému prvnímu místu ve skupině a premiérové výhře nad tímto soupeřem. Musím podotknout dvě věci – 1) stále zapomínáme bránit a jen utočíme; 2) navrátilec Vojta P. se blýskl hattrikem.

V posledním utkání nás čekal opět známý soupeř Athletics Praha Modří. Tento zápas vypadal spíše jako bychom v předešlých zápasech vydali všechnu energii a začali hrát až v druhém poločase. Přes velký počet šancí se nám nepodařilo dát více branek než soupeř (asi nějaká smůla, jelikož těch šancí bylo fakt hodně a trenérka i paní Ježková se je snažily tlačit do branky očima, co to jen šlo).

Chválím kluky za bojovnost do posledního hvizdu. Musíme zapracovat na obranné fázi, takže máme na tréninzích co dělat. Děkuji rodičům a rodinným příslušníkům za účast a podporu.

Sportu zdar!
.
Panthers Praha – Black Angels 2007 6:2
Panthers Praha – Black Angels 2006 6:4
Panthers Praha – Athletics Praha 3:8
.
Autor: Andy