Mladší žáci A mohou dále sbírat cenné zkušenosti!

imgp4238Naše Mladší žáky A čekala v sobotu velká výzva! Po poslední jízdě je čekal první turnaj v nejvyšším turnajovém koši.

V prvním zápase jsme se střetli s Bohemians. Naši rozespalí borci se ještě pravděpodobně viděli v teple svých postelí. Oko průměrného diváka rozpoznalo, že je zle. Nehýřili jsme aktivitou a jako v předchozích utkáních jsme se báli hrát na balonku. To nás stálo vítězství a velmi hratelnému soupeři jsme podlehli 3:5.

Ve druhém zápase proti TJ JM Fat Pipe Chodov, doposud neporaženému týmu, jsme předvedli aktivnější hru, avšak soupeř byl mnohem lepší a stále jsme hráli pod tlakem. Kombinačně nás přehrávali, my jsme hrozili jen z ojedinělých protiútoků, takže zasloužená prohra 1:8.

Zápas o udržení v prvním koši jsme odehráli proti Rudné. Po celý hrací čas jsme byli lepším týmem na hřišti a góly jsme ani neslavili. Nehrálo se v žádném velkém tempu, jelikož jsme si byli vědomi soupeřovy kvality (pozn. redakce, spíše nekvality). Jestli se chceme bavit florbalem, musíme hrát ve větším tempu, pokud bychom takto hráli, troufám si tvrdit, že Rudná by byla zralá na „oko bere“. Výhra 8:1.

Udržení prvního koše je pro nás velký úspěch, protože máme možnost utkat se s lepšími soupeři a získat cenné zkušenosti. Důležitý je zároveň i ten fakt, že jsme se mezi elitou neztratili, podařilo se nám dokonce zapojit mladé talenty z elévů, kteří se také neztratili. Děkuji všem rodičům za podporu a za poskytnuté služby. Na závěr bych chtěl ještě přidat poděkování Tondovi Ježkovi, dřevákovi tohoto turnaje a lamači dívčích srdcí, jak se mu mezi našimi žákyněmi přezdívá, za to, že pro nás napekl. Očividně má talent nejen na sport.

Panthers Praha – FbŠ Bohemians  3:5

Panthers Praha – FAT PIPE FLORBAL CHODOV  1:8

Panthers Praha – Sokol Rudná  8:1

Autor: Jenča