Extraliga se překulila do své druhé poloviny!

imgp6409Nedělní večer se pro Panterky nesl v herním pojetí a měly se tak postavit proti týmu z horní poloviny tabulky a týmu který je součástí té „silné čtyřky“. Po delší rozcvičce a rozchytání se holky seřadily v tunelu a šlo se na věc!

Do první třetiny jsme vstoupily sebejistě a rozhodně na nás nebyla vidět nervozita! Tým šlapal a i když byl hned od začátku pod systematickým tlakem, který se stále stupňoval, tak dokázaly udržet vrátka své svatyně zavřená! Občasné „jedovky“ z holí hráček Jižního města také pochytala v životní formě chytající Týna! Za zmínku určitě stojí naprosto neuvěřitelný zákrok, kdy vyrazila střelu do úplně odkryté branky, načež ještě stihla balónek odpálkovat zpoza svých zad do bezpečné vzdálenosti. Skóre otevřela až Nela Jiráková v 5. minutě! První třetina nakonec skončila 0:2.

Druhá třetina se odehrála v naprosto  stejném duchu. Chodovanky tlačily a jejich „brankostroj“ se začal rozjíždět na plné obrátky. Diváky ve Stodole probouzely ale i občasné průniky Panterek, které se předháněly, kdo ten ubíjející střelecký půst prolomí. Na konci třetiny svítila tabule na skóre 0:7.

Ke třetí třetině můžeme už jen dodat, že na herním projevu se toho z obou stran moc nezměnilo. Chodov si v klidu pohlídal vedení a Panterky bohužel branku vstřelit nedokázaly a inkasovaly ještě dvakrát. Konečný stav utkání 0:9.

Na závěr ale můžeme říct, že i když se výsledek 0:9 nejeví zrovna nejlépe, dokázaly jsme předvést, že i hra do defenzívy nám není cizí a Týna Horňáková aspoň v záplavě střel mohla ukázat zákroky ze zlatého fondu!

Vyjádření trenéra domácích (Lukáš Jenšík): V dnešním utkání jsme nastoupili proti nejlepšímu týmu ligy. Po celý zápas jsme se nevyrovnali s pressingem Chodova. Pro nás je to velká zkušenost, příští kolo nás čeká ELITE a to jsou pro nás povinné body. Děkuji soupeři za utkání, divákům a pořadatelům.

Vyjádření trenéra hostí (Magdalena Marešová): Druhý zápas trojboje jsme zvládly v klidu bez strachu o výsledek. Samotná hra byla místy bramboračkou vlivem našich trablů s technikou, na druhou stranu jsme předvedly několik velmi pěkných akcí, holky se uvolnily a zkusily si zase nové věci.

Panthers Praha – FatPipe Florbal Chodov  0:9 (0:2, 0:5, 0:2)   ONLINE  STREAM