Na „malém Tatranu“ žákyně neuspěly, v mimořádně dlouhém turnaji uhrály jen nájezdy

Poslední Nedělní den nás čekala menší hala na Tatranu. Už od začátku to vypadalo jak na divadelní komedii. Velikost hřiště byla dosti malá a veškeré přípravy se tak o chvilku protáhly.

20161120-ga-kunratice-bohemka-tatranPrvním celkem nám byl soupeř z Kunratic, který nás dosti potrápil. Na góly soupeře se dokázalo odlovědět, ale to nestačilo. Chyběla nám agresivita hlad po gólech, a v hlavách asi probíhalo, že na tak malém hřišti asi nema cenu ani běhat natož chodit do střel. Výsledek 5:8 tak byl na světě.

Po delší pauze na nás doslova vletěla Bohemka, která už před tím rozebrala Kunratice. Jisté zlepšení se dostavilo, dobře se bránilo, přistupovalo k hráčkám, ovšem to bylo málo a tak zelenobílá skvadra diktovala tempo hry. Gólově se prosadila Nikol pohotovou střelou z první a její radost byla zasloužená. Za zmínku ještě stojí samostatný nájezd Ádélky, který byl nařízen za předchozí přestupek. Áda zkušeně zakončila, a mohla by vyučovat podobné situace na Mužích A :).

Vlivem posunutí celého turnaje nás čekal poslední zápas v 18:00. Tedy v čase, kdy probíhala příprava našeho extraligového ženského Áčka. Pohled Vám přináší uzdravená Kačka Strnadová, která byla aktérkou všech 3 utkání.

V posledním zápase jsme se utkaly s pořádajícím Tatranem a utkání jsme začali hrát až v šíleném čase 18:15. V prvním poločase jsme nehrály nijak úžasně, góly jsme dostávaly z chyb, které většinou vznikly z toho, že jsme si málo pokrývaly hráče. Hrály jsme sice o dost lépe, než v předchozích zápasech, ale jak nám trenér řekl, nestačilo to. Nějaké góly jsme daly a nějaké dostaly, přesný stav utkání v poločase si už bohužel nepamatuji.
Ve druhém poločase se zdálo že hra je vyrovnanější, a zápas tak skončil 5:5, což znamenalo jediné – nájezdy.
První nájezd jel soupeř, který nedal. Pak jsem šla na řadu já, Kačka Strnadová, sice jsem bránu trefila, ale z nepochopitelného důvodu můj gól rozhodčí neuznal, vrátila jsem se snad s míčkem? To bohužel netuším. Tatran svůj druhý nájezd proměnil a tak se pokusila srovnat skóre Áda Niederlová, která si krásně obehrála gólmana a vlastně jen pak trefila prázdnou bránu. O další nájezd se pokusila Terka, která se bohužel netrefila, ale to nevadilo protože ani Tatran se nemohl radovat a po třech nájezdech bylo skóre 1:1. A tak se soupeř pokusil dát gól, ale chytající Míša Havránková střelu čapla. Na další nájezd se připravovala znovu Áda Niederlová, které se ale bohužel nepodařilo znovu trefit bránu. Tatran další nájezd dal a tak se mělo rozhodnout, Áda Niederlová se chtěla pokusit dát další gól, ale už nemohla na nájezd jít znovu, protože by šla potřetí. Nastal trochu zmatek, kdy jsme se museli dohodnout s rozhodčím a tak jsem se pokusila dát nájezd já, ale nedala. Bohužel jsme prohrály.

Panthers Praha – FBC Start 98  5:8
Panthers Praha – FBS Bohemians 5:11
Panthers Praha – Tatran Stresovice 5:6sn

Autor: Toli, Kačka Strnadová