Elévové B si zpříjemnili florbalový víkend krásným druhým místem

Naše mladé naděje se vydaly do Zelenče, aby nasbíraly další zkušenosti a zpříjemnily si další sobotní den florbalem.

20161119-ea-nehvizdy-athletics-draciV prvním zápase nás čekal neznámý soupeř – Tigers TJ Sokol Nehvizdy. Premiérově se na turnaji ukázal Tadeáš Barták a že bylo na co koukat ;-). Divák byl svědkem gólových hodů, které skončily na čísle 12. Oproti minulým turnajům kluci zlepšili hlídání hráčů a Kuba v brance neměl moc práce.

Ve druhém utkání ve skupině se proti nám postavil Athletic Praha, kterému jsme měli od minula co vracet. Také se nám to podařilo. Kluci měli děsnou radost z každého gólu, avšak ke konci jsme si už tolik nepohlídali hráče a soupeř dokázal snížit, ale vítězství bylo naše.

Poslední zápas s FBK Draci začal velice nepříznivě. Kluci evidentně byli už unavení a zapomněli si hlídat hráče, nedokázali jsme vstřelit gól v jasných situacích. Soupeř byl rychlejší a v zakončení měl větší štěstí.

Celý turnaj předvedl parádní výkon Kuba v brance. Stabilně se pozitivně gólově prosazují Ondra Urbánek, Kuba Lukeš, Tom Vosála a Kryštůfek Uher. Maty Sabák ukazuje, že v obraně je velice platný, a Jirka Vystřísal díky skvělému obsazování hráčů rozhodil vždy soupeře při jeho rozehrávce. Premiérový gól si taky připsal Tadeáš Barták.

Děkujeme všem zúčastněným a na příštím turnaji na viděnou :-)

Panthers Praha B – Sokol Nehvizdy 12:2
Panthers Praha B – Athletics Praha 4:2
Panthers Praha B – FBK Draci 3:7 (o 1. místo)

Autor: Andy