Dorostenky se z Vinohrad vrací bez bodu

V nedělním zamračeném dni zavítaly dorostenky na půdu pražských Vinohrad.


20161119-dorostenky-skv-kutnahora-wizardsTradičně naším prvním soupeřem byl domácí celek z Vinohrad, který jsme minule dokázaly po dlouhém čekání porazit. Už jsme tedy věděly, že vyhrát umíme a šly jsme do zápasu s nadějí na získání bodů. Zápas to byl vcelku vyrovnaný a šance byly na obou stranách, ale bohužel je dokázaly proměnit jen soupeřky, a tak 1. polovina skončila 0:1. Druhá část byla značně horší, přestaly jsme běhat a nechaly jsme soupeře trestat naše chyby co jen šlo. Výsledek trochu zkrášlil gól Karin, který ale již nijak nezdramatizoval konečný stav 1:3.

Dalším soupeřem byl také již známý tým a to Kutná Hora. Začátek byl velmi podobný, opět jsme hrály vcelku vyrovnaný florbal, ale postupem času se celá hra změnila spíše v souboj šermu. Do druhé poloviny jsme nastoupily se stejným výsledkem jako v minulém zápase 0:1, jenže pak se stal obrat a začala kutnohorská kanonáda, která skončila na konečném výsledku 0:5.

Jako poslední nás čekal zápas s týmem Wizards DDM Praha 10, který byl pro nás v této sezóně novinkou. Po velmi zdrcujícím průběhu předešlých zápasů jsme se rozhodly zapomenout na dopolední dění a s energií se vrhnout do posledního zápasu. Věděly jsme, že nás čeká prakticky nejtěžší soupeř dnešního dne, ale zachovaly jsme si klidnou hlavu a hrály jsme poměrně pěkný florbal. V první polovině si troufám říct, že jsme byly tím lepším celkem a vyhrávaly jsme po krásné střele Karin 1:0. Na začátku druhé půle jsme trochu zvolnily, což byla příčina vyrovnávacího gólu a po nějaké době i dalšího. Trochu nás to nakoplo a začaly jsme vyvíjet tlak na soupeřovu branku, občas z toho byl i samostatný únik , ze kterého bohužel nikdy nic nevzniklo. Na výsledku se již nic nezměnilo a zůstal na 2:1.

Závěrem bych chtěla za všechny vyzdvihnout Janču, která opravdu dobře zachytala a máme v ní velkou oporu. Opět nám tento nepříznivý turnaj ukázal na čem máme zapracovat a v čem v příštích kolech již nechybovat.

Panthers Praha – Sokol Král. Vinohrady 1:3
Panthers Praha – Kutná Hora 0:5
Panthers Praha – Wizards Praha 10 1:2

Autor: Anička Boháčová