Odevzdanost ale i odhodlání! Ženy B vezou 3 body.

img_0165

Ženy B v neděli vyrazily na výlet do Plzně v počtu 9 hráček do pole a 2 brankářky. Ještě minulý týden to však vypadalo, že bychom mohly hrát na tři kompletní formace a pokusit se urvat nějaký bod. To se ale změnilo po vydatné smršti omluv.

První zápas jsme odehrály proti domácímu týmu FbC Plzeň. Tento zápas pro nás byla děsivá noční můra, nestíhaly jsme do obrany, nevytvářely žádné šance. Chyběla bohužel i vůle se zápasem něco udělat. Byly jsme odevzdaným týmem, kterému je jedno, že prohraje. Jsou to silná slova, ale takový jsem z toho měl pocit. Hráčky Plzně nás předčily ve všech herních činnostech a vyhrály zaslouženě 8:1.

V druhém zápasu nás čekal tým ACEMA Sparta Praha, kde nastupují naše bývalé hráčky. Tento zápas jsme vzaly vážně a chtěly jsme odčinit první utkání. Celý zápas jsme hrály koncentrovaně do obrany, což mě mile překvapilo. Hrály jsme chytře a důsledně. Naše hra byla tak dobrá, že jsem zvažoval nominaci některých hráček na večerní extraligové klání s pražským Chodovem. Soupeřky jsme skoro k ničemu nepustily a vyhrály zaslouženě 7:3.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem hráčkám za odvedený výkon a hlavně Klárce Šarochové, která přijela i navzdory nemoci a vsítila proti Spartě hattrick.

 

Panthers Praha – FbC Plzeň  1:8

Panthers Praha – AC Sparta Praha  7:4

 

Autor: Jenča