Branka ve dvojnásobném oslabení nasměrovala Juniory ke třem bodům!

Dnes jsme se utkali s nám již  známým soupeřem FC Bučis Team, a to pod taktovkou pouze jenom jednoho z dua našich koučů – Pápou.

20161117-ja-bucisS Bučisem jsme se už potkali v minulém kole, kdy jsme si s jejich taktikou moc nevěděli rady. V dnešním zápase jsme ale byli doplněni po zranění se vracejícím „klíčovým“ Matym Ciprem, který klíčkem otočil zápas na 2:3. Ačkoliv konečný výsledek 2:6 napovídá jasnému debaklu, pohádka to  nebyla, jelikož jsme si museli vytrpět nepřesnost sudích, která se podepsala hlavně po zákroku Pokyho, který dostal pětiminutový trest. Přibližně po šesti vteřinách si k Pokymu přisedl Najvy, takže jsme museli čelit hře 3 na 5, ale v tomto rozmezí Bučis nevymyslel nic ba-naopak zaváhal, kdy při nepřesnosti v rozehrávce zapresoval Maty a zase proměnil na 2:4. Po všech trestech jsme si vrátili míček na florbalku a už jsme jenom navyšovali skóre. Finální část jsme si udrželi pod kontrolou a nic jsme si nenechali utéci. Nutno na závěr říci, že ať se Kobzič snaží seč může, na 0 to stále nestačí, tak snad příště!

Bohužel ke druhému zápasu proti Královému Dvoru není co napsat, protože rozhodčí z důvodu nepřizpůsobilosti hrací plochy (trošku to klouzalo) zrušili poslední dva zápasy turnaje, což zahrnovalo i toto utkání. Kluci byli zklamaní, ale zápas s Královákem budou muset dohrávat v zatím neznámém termínu.

Panthers Praha – Bučis Team 6:2 (1:2, 4:0, 1:0) ONLINE
Panthers Praha – Králův Dvůr -:-

Autor: Šimi