Mladší žáci B i s novými hráči urvali jen jednu výhru

Další turnaj sezóny jsme odehráli na nám dobře známé hale Na Třebešíně. Jelikož s námi nepřijelo pár základních členů sestavy, museli nám pomoci 2 noví kluci a 2 elévové.

img_20161113_093553V prvním zápase nás čekal tým z Neratovic. Jako již tradičně měl tento soupeř ve své řadě jednu dámu, která měla v zápase nejvíce střel (z naší strany jde o tradiční komplex proti dívkám). Až na tuto výjimku jsme měli celý zápas ve své režii a tentokrát jsme přidali i góly. V první půli, která byla o něco více vyrovnaná, než ta druhá, jsme vedli 2:0. Ve druhé půli jsme přidali další 4 branky a zaslouženě jsme svůj první zápas vyhráli. Za zmínku stojí hattrick nejmladšího člena našeho týmu, Matyáše Mlčocha, a čisté konto opět skvěle chytajícího Tomáše Brabce.

Druhý zápas s Kolínem, se kterým jsme posledně velkým rozdílem prohráli, byl daleko více vyrovnaný. Na rozdíl od minule jsme dali první gól my, ale soupeř se dvěma zásahy dostal do vedení. Byl to zápas nahoru dolů, šance na obou stranách. Nakonec jsme dokázali i vyrovnat, ale poté Kolín dokázal odskočit 2 slepenými góly. Od této chvíle jsme byli jasně lepší a hnali jsme se za vyrovnáním. Vyústěním toho byl ale jen jeden gól, který bohužel nestačil.

Před třetím zápase jsme měli dlouhou pauzu, kterou většina využila k návštěvě nedalekého Atria Flora na oběd. Během této pauzy jsme přišli o našeho elitního střelce Davida Pecha, který byl nemocný (přejeme brzké uzdravení) a na jeho místo nastoupil další mladý elév Prokop Hlaváč. Po obědě jsme nastoupili k zápasu proti domácímu celku Bučisu. V zápase se projevilo, že nám chyběl někdo, kdo by to dokázal vzít na sebe a dát góly (náš jediný gól vstřelil ve skvělé formě hrající Matyáš Mlčoch). Soupeř zvládl dát 4 góly a jelikož hrál celý zápas naplno a my ne (podle představ jsme hráli jen na koncích poločasů), tak zaslouženě vyhrál 1:4.

Panthers Praha B – Florbal Neratovice 6:0
Panthers Praha B – FBC Pitbulláčci Kolín 3:4
Panthers Praha B – FC Bučis Team B 1:4