Dorostenecká rezerva tentokrát bez bodu

Stochovský Estadio Municipal v kladenských končinách, který je proslulý nízkou cenou za pronájem, se opět probudil, aby hostil regionální dorosteneckou řežbu.

20161113-kb-dobris-rudnaA že to bude doslova regionální řežba, nám slibovali i soupeři z Dobříše a Rudné. S Dobříší to bylo dvě třetiny o ničem, Dobříš dávala góly, my nebyli schopni vystřelit ani na bránu, a když jsme začali hrát, bylo to 0:6 a zhruba 5 minut do konce utkání. Sečteno podtrženo, nám to nelepilo, hráli jsme neúčinně bez efektu a soupeř proměnil vše, co si připravil nebo jsme mu připravili my, 2:8. Přestávku jsme si zpříjemnili sledováním potících se žen na TRX a debatou o hracích kartách Hearthstone, do kterých nás zasvětil kouzelník Jebousek. Před samotným utkáním jsme ještě hodili řeč s chlapcem, který má ve jméně jahodu, aby něco povyprávěl o otázce designu hokejky a jak by si představoval vzhled své nové zbraně, se kterou vyniká na hřišti hrou jednoruč jako žádný jiný.

Zápas s Rudnou začal magickým číslem velmistra Jebouska, který zasunul z poza brány a odstartoval přetahovanou o to, kdo si nechá rychleji po buly vstřelit gól. Bohužel tuto minisoutěž jsme vyhrávali a proto bylo skóre většinu času nepříznivé pro nás. To dostalo do varu fanoušky Rudné, kteří se řídili heslem „Pro hlupáka každý hloupý“ a našel se mezi nimi nejeden vesnický Míra Bosák, který častoval hru svými kvalitními glosami. Bohužel když se rozdávaly vtipy, tak Rudná asi chyběla… Na závěr ještě rozhodčí vnesl do pravidel povolený prvek „dloubání do gólmana“ a tím nám soupeř zasadil poslední hřebíček do rakve a zároveň dohnal našeho kapitána k takovým výrazům, které jsem snad v životě neslyšel. Doufejme, že tyto výrazy nezkazili žádnému přítomnému výrostkovi dětství,tak jako my jsme si pokazili celý výlet za vesnickou šťouchanou.

Panthers Praha B – Sokol Dobříš 2:8
Panthers Praha B – Sokol Rudná 3:6

Autor: Jirka