Přípravka i přes dřívější začátek brala bronz!

Víkendové zápasy přípravky začaly poněkud rychle…


imgp0398První zápas, u kterého jsme skoro nestihli začátek, p
rotože začal o 15 minut dříve (a nikdo z našeho týmu tuhle podstatnou informaci nevěděl), se nejprve vyvíjel lépe pro našeho soupeře, kterým byl tým Athletics Praha bílí. Po několika úspěšných střelách měli Athletics několikabrankový náskok, ovšem kluci z Panterů neváhali a začali také více střílet na bránu a góly začaly padat i jim. Nejprve pětibrankový rozdíl dotáhli a potom přestříleli soupeře 10:7! Připsali si tak první vítězství na tomto turnaji.

Druhý zápas byl pro naše kluky poněkud smolný. Vyrovnaný souboj s týmem Sparty Praha red, který byl po první polovině 2:2 a po druhé 5:5, nás stál finálový zápas. Bohužel zde bylo několik podstatných věcí, které zápas zčásti ovlivnily – nešťastné zranění našeho střelce Kryštofa Uhera přihrálo do karet hráčům Sparty a ti tak vstřelili jednu branku navíc, o které by se dalo přemýšlet, zda měla platit nebo ne. Důležité však bylo, že Kryštof se dal během zápasu do pořádku a ještě tento zápas dohrál.

Poslední zápas, tedy zápas o 3. místo, byl konečně povedený. Kluci z týmu FBK Fat Pipe Vosy Praha se snažili, ale naši mladí střelci toužili po výhře více. Po první polovině kdy byl stav 1:0 ale ještě o ničem nebylo rozhodnuto. Neuznaná branka z naší strany pobouřila nejenom hráče, ale také diváky, a o to kluci více zabrali a po konci druhé poloviny na tabuli svítil vítězný výsledek 3:1.

Všichni si zápasový den užili a už se jistě těší na další ☺

Panthers Praha – Athletics Praha 10:7
Panthers Praha – Sparta Praha 5:5
Panthers Praha – Vosy Praha 3:1
(o 3. místo)

Autor: Nosál