Mladší žákyně po dvou vyrovnaných výkonech nakonec těsně pod stupni vítězů

Sobotní výlet Mladších žákyň do Rudné nakonec odměněn konečným 4. místem.

20161105_135913V prvním zápase Pantherky většinu času soupeře přehrávaly a udržovaly jednobrankový náskok. O ten však velice zbytečně přišly v závěrečných asi pěti minutách, kdy dostaly dva rychlé góly prakticky do prázdné brány. V samém závěru holky zkoušely hru ve čtyřech bez brankářky, ale bohužel se srovnávací gól nepodařilo vstřelit, naopak jsme ještě jeden obdržely, což už na výsledek nemělo žádný vliv.

Do druhého zápasu holky vstoupily jako vyměněné. Od samého začátku byla cítit z každé hráčky chuť vstřelit gól. A to se také projevilo na kanadském bodování, každá z hráček si připsala minimálně jeden bod. K vidění byly také vidět vyšperkované akce a v neposlední řadě také povedené zákroky výborně chytající Míši Havránkové. Celkové skóre se zastavilo na deseti vstřelených a třech obdržených brankách.

V posledním rozhodujícím zápase jsem se utkaly s Dolním Bousovem. Opět velice vyrovnaný zápas (jak už tomu s mladoboleslavskými týmy většinou bývá). Ani fantasticky zaznamenaný hattrick v podobě naší nejmladší hráčky, Klárky Fuxové, nám nestačil k výhře a musely jsme se spokojit s těsnou prohrou o pouhý gól a konečné 4. místo ve druhém koši.

Děkujeme rodičům za podporu.

Panthers Praha – Fbc Start98 Kunratice 3:5
Panthers Praha – Florbalová akademie MB 05 modré 10:3
Panthers Praha – Florbalová akademie MB – D. Bousov 6:7