Muži D po podstatně odlišných výkonech vezou z Berouna zlaté tři body!

Druhý turnaj jsme odehráli v brzkých ranních hodinách na nám dobře známé hale v Berouně. Čekali nás soupeři, kteří byli v tabulce těsně nad námi.
img_20161106_105416V prvním zápase nás čekal domácí celek z Berouna. Úvodní třetinu jsme překvapivě hráli koukatelný florbal (pravděpodobně vlivem toho, že jsme museli brzo vstávat). Soupeře jsme k ničemu nepouštěli, byli jsme jasně lepší, akorát se projevila naše neschopnost dát gól (svědčí o tom u fakt, že muži D nedokázali dát za poslední 4 tréninky gól při hře) – nakonec alespoň jednou rozvlnil síť v přesilovce Martin Šimůnek. Ve druhé třetině dal soupeř z náhodné akce gól a najednou začal hrát florbal on. Jeho stupňující tlak jsme ale i s trochou štěstí zvládli a druhá část tak skončila smírně 1:1. Ve třetí třetině soupeř odskočil na rozdíl dvou gólů, na které jsme už nedokázali po zbytek zápasu reagovat a poprvé v sezoně jsme tak odešli ze hřiště bez bodu. Bohužel jsme nedokázali potrestat nedisciplinovanost soupeře, který se hned 6x (!!!) nechal vyloučit (z toho jednou za oplácení na 5 minut, zejména díky pohotovosti kapitána Bajera), a zápas jsme si tak sami prohráli vlastní neschopností vstřelit branku.

img_2221Před druhým zápasem proběhla malinká oslava narozenin Davida Volka, který dnes oslavil 27. narozeniny – ještě jednou všechno nejlepší! Soupeřem nám byla rezerva Vinohrad, proti které to bylo speciální utkání zejména pro našeho gólmana Ondru Svobodu, jenž za SKV ještě v loňské sezoně hrál. Zase nám vyšla první třetina, kdy jsme dali dvě nádherné branky do víka z hole Richarda Filikara a Tomáše Paučka (tento úspěch lze vysvětlit již zmíněnou oslavou, kdy si každý z týmu, vyjma řidičů, připil na zdraví oslavenci Rychlou Univerzální Medicínou).
Ve druhé třetině jsme nepolevili a dokonce přidali další gól, tentokrát nad nohu z hokejky Michaela Rudolfa. Ve třetí třetině už hrál soupeř vabank, ale stihl dát jen dvě branky a my si díky tomu připsali zejména na psychiku důležité tři body za vítězství 3:2! Smutným hrdinou se nakonec stal Tomáš Valenta alias Školka, který po dlouhých 15 letech v dresu Panthers vůbec poprvé zlomil hokejku!

Díky všem za turnaj a příště to bude za 6 bodů!