Muži B na domácím hřišti zakončili svou sérii výher

V neděli ráno se naše rezerva mužů sešla v naší domácí aréně, kde si chtěli prodloužit výherní šnůru.

img_5167V prvním zápase jsme se setkali s „údajnými mistry“ Kubánským klanem B. Absenci trenéra Lukáše Jenšíka nám vynahradila naše zdravotnice, fanynka a morální podpora Jana Ježková. V páté minutě otevřel brankový účet Sovič a pak následovala branková smršť, která se zastavila u dvanáctého gólu a tak jsme si odnesli zasloužené 3 body. Jasnou střeleckou mašinou byl odpadlík z Áčka Roman Školník a náš ochránce a strážník Pája Turianský. Je třeba také vyzdvihnout výkon našeho brankáře Zekeho, který si v tomto zápase připsal nulu! Zápas se nám vyvedl podle očekávání, ale je třeba potrénovat situace 3 na nikoho – hlavně Štepka Hanzl, který na čtyřikrát dorážel sám před bránou a kolem něho osamocení Vaci a Kyblíček v roli diváků udiveně přihlíželi marnému a lakomému počínání svého kolegy.

Druhý zápas už nebyla taková střelecká pohádka jako v předchozím. Soupeř proti nám nastoupil v 8 lidech a tak se nedalo čekat nic jiného než taktika „park the bus“. Na soupeřovu hru jsme nebyli schopni najít lék, přestože jsme vedli od 1. třetiny 1:0, kdy se Šimi napřáhl a zavěsil přímo do levého horního rohu. Tento světlý moment byl poslední v tomto zápase, takže jsme museli zkousnout prohru 3:5. Nutno je vyzdvihnout obranou práci Šáfiho, který ale bohužel pokračuje ve své bezbodé tradici. (Poky, Šimi)

Panthers Praha B – IBK Kubánský Klan B 12:0
Panthers Praha B – ACEMA Sparta Praha B 4:5