Prázdniny sice zúžily kádr Elévek na minimum, ty se ale rozhodně nenechaly zahanbit!

Čtyři statečné elévky čekal další turnaj na pražské Děkance. Kvůli podzimním prázdninám se sešly holky na nedělních zápasech pouze v nejužší možné sestavě, tři hráčky do pole a jedna gólmanka. Stál před námi nelehký úkol – vydržet tři zápasy bez střídání.

20161030-elevky-olymp-bohemka-straseci-2V prvním zápase jsme se utkaly s Olympem. Holky byly v úvodu zápasu spíše zaskočené. Favorizovaný soupeř byl lepší na míčku a hlavně více běhavý. Z výsledku si holky nic nedělaly, protože věděly, že důležité zápasy mají ještě před sebou.

Ve druhém zápase hodily zbytečný stres holky za hlavu a odehrály s Bohemkou naprosto vyrovnaný zápas. Bohužel jsme na začátku zápasu dostaly několik smolných gólů, které se nám již nepodařilo dohnat. Prohra 1:5 a gólově vyrovnaná druhá polovina na nás nechala pozitivní pocit do posledního zápasu.

V rozhodujícím zápase jsme se utkaly s Novým Strašecím. Holky vletěly od první minuty na soupeřky, předčily je ve všech herních situacích a výborně zvládaly hru na naší polovině. V útoku fungovalo duo Kamilka Prokůpková – Anetka Machulková a konečné skóre se zastavilo na neuvěřitelných 9 vstřelených a pouze 3 obdržených brankách.

Všichni přítomní rodiče, pořadatelé a rozhodčí malé Panterky moc chválili za statečný výkon a předvedenou hru. Odehrát 3 zápasy bez možnosti střídání, sehrát jeden vyrovnaný  zápas a v posledním rozhodujícím zápase naprosto předčit soupeře se jen tak nevidí.

Panthers Praha – Olymp Praha Athéna 4:14
Panthers Praha – Fbš Bohemians 1:5
Panthers Praha – Sokol Nové Strašecí 9:3

Děkujeme rodičům za podporu.

Autor: Zittů