Osm statečných aneb Starší žáci C hráli doma!

Čtvrtý turnaj sezóny jsme odehráli na domácí hale v Radlicích. Snad vinou podzimních prázdnin, snad vinou přechodu na zimní čas nebo snad vinou lenosti – každopádně se nás sešlo 6 lidí do pole, 2 brankáři a 2 trenéři (a to jsme hráli doma).

14914712_1886430921592982_1072281233_nV prvním zápase nás čekal tým z Unhošti, který přijel v totožném počtu, jako my. Dal se tedy očekávat florbal bez přílišného tempa. Od začátku jsme byli lepším týmem, otázkou bylo, kdy vstřelíme první gól. Nakonec padl a my jen přidávali další branky. Nakonec se skóre zastavilo na sedmi gólech.

Druhý zápas jsme odehráli proti Dobříši, která přijela v plné sestavě 13+1 (asi neměli podzimní prázdniny). Chtěli jsme proti soupeři hrát stylem prešovský beton (pro ty z vás, kteří nevědí o co jde – prešovský beton = park the bus). Tento náročný styl bránění jsme udrželi celou první polovinu, kdy jsme dostali jen jeden gól. Ale i my jsme se v první půli dostávali do šancí, ale gól jsme nedali. Ve druhé polovině se projevila fyzická únava a soupeř toho dokázal využít. Konečné skóre 0:5 pro Dobříš.

Před třetím zápasem jsme měli dlouhou pauzu. Toho využili Max Bursík, Jáchym Šetelík, Roman Fůra a trenér, kteří po celou pauzu počítali ,,záludné,, příklady z matematiky, aby dohnali ztrátu, kterou nabrali během podzimních prázdnin. Kdo náhodou příklad spočítal špatně, musel si odcvičit deset kliků. Poté konečně začal zápas opět proti soupeři, který měl plnou střídačku hráčů. Nicméně jsme do zápasu vstoupili lépe a aktivněji my, což o cenil i trenér soupeřů, který zařval na celou halu, že prý: „Jich je 6 a jsou mnohem běhavější, než vy“. Rychle jsme se dostali do dvoubrankového vedení, ale soupeř snížil na 2:1. Poté se projevila naše nekoncentrovanost a soupeř odskočil do náskoku dvou gólů. My dali jen jeden. Pak už to bylo nahoru dolů, ale soupeř si náskok udržel.

Díky té osmičce statečných za celý turnaj. Snad budeme příště v plné sestavě.

 

Panthers Praha C – FBC Unhošť 7:0

Panthers Praha C – TJ Sokol Dobříš 0:5

Panthers Praha C – SK Alien Nation Černošice 4:8

Autor: Daneček