Trenérská premiéra z říše snů a koncentrovaný výkon Elévů A!

V sobotu ráno se naši kluci sešli na hale TJ Spoje, kde odehráli výjimečně čtyři utkání místo tří z důvodu odhlášení jednoho z týmu.received_1175280859204981

V prvním utkáním jsme narazili na Black Angels 2007. Kluci až na pár chyb (vracení se do obrany a komunikace) si tento zápas nenechali vzít a po 2. polovině jsme šli do šaten za výsledku 3:1 pro nás.

V dalším zápase jsme narazili na Tatran Střešovice. Kluci se ponaučili z chyb z předchozího zápasu, ale vyskytly se další chyby (důraz a rychlejší přístup k protihráči), které naštěstí pro nás nedokázal soupeř potrestat a tak jsme si z druhého zápasu odnesli zase výhru 3:1.

Mezi zápasy jsme se pak odreagovali menším přátelským fotbalovým zápasem mezi sebou a v týmu panovala dobrá nálada až do chvíle než jsme narazili na našeho dnešního třetího soupeře Black Angels 2006. Na tento zápas nebude nikdo z nás rád vzpomínat, protože naše hra se s předchozími zápasy nedala vůbec srovnat. Kluci se na hřišti hledali, ztráceli jsme jednoduché míčky a byli všude o chvilku později a tak kluci museli skousnout prohru 1:6.

Poslední zápas jsme se utkali s DDM Horní Počernice Orka. Toto utkání mělo jednu mimořádnou událost, když si na lavičce odbyla premiéru Jana Ježková a nutno říct, že utkání sedlo všem zúčastněným a se soupeřem jsme si poradili hladce v poměru 11:3 pro naše barvy.

Děkujeme rodičům za podporu a hráčům za předvedenou hru, která se dá ještě zlepšit.

PS: Dotaz trenérů: „Kdy si Jana Ježková budete dělat licenci?“ :) a ještě jednou děkujeme.

 

Panthers Praha – Black Angels 2007  3:1

Panthers Praha – Tatran Střešovice 3:1

Panthers Praha –  Black Angels 2006  1:6

Panthers Praha – DDM Horní Počernice Orka  11:3

 

Autor: Poky