Elévové B si o víkendu užili plno srandy!

Na další, již v pořadí třetí, turnaj naše mladé naděje vycestovaly do nedalekých Kralup nad Vltavou. Jelikož jeden tým se odhlásil, pořadatel byl nucen upravit rozlosování zápasů. Chlapci si alespoň zahráli o jeden zápas více než obvykle.

imgp0342

V prvním utkání na nás vlítla Ml. Boleslav a my jsme se jen divili. Soupeř byl rychlejší a hladovější po gólech. Smůla v zakončení a nehlídaní hráčů nás stála vítězství. V dalším utkání proti Athletics Praha se nás smůla ani chyby v obranné fázi nepustily, naopak přibyla zlomená hokejka Kuby Lukeše. Nutno podotknout, že hráči měli stále dobrou náladu (až teda na Kubu, což je vzhledem k hokejce pochopitelné). Třetí utkání bylo v naší režii. Kluci si vytvářeli kombinace, které proměňovali, více si hlídali hráče a Jóňa v brance měl o práci méně. Jakoby se v půlce turnaj obměnil tým, jelikož první dvě utkání se nedají porovnat s těmi dalšími dvěma. Poslední soupeř pro nás byl domácí tým Kralupy. Hráči si chtěli toto utkání na 100% užít, ale při snaze nasázet nejvíce gólu se občas zapomínalo bránit. Byla to taková přetahovaná, která naštěstí pro nás skončila radostněji.

V každém zápase byl volen nejlepší hráč, ale pro nás trenéry jsou nejlepší hráči všichni, jelikož jsme jeden tým. Pro Kubu Čapku to byla zápasová premiéra. Chyby odbouráme na tréninku. Chválím nasazení i za nepříznivého stavu. Děkuji rodičům, že své ratolesti dovezli a plně je podporují!

Na shledanou na dalším turnaji a sportu zdar!

Panthers Praha – Florbalová akademie MB modří 3:11
Panthers Praha – Athletics Praha 2007 3:11
Panthers Praha – Floorball Club Falcon white 12:1
Panthers Praha – FBC Kralupy n/V 7:6

Autor: Andy