Přípravka předvedla své střelecké dovednosti!

Na sobotní zápasy se naše nejmladší složka vypravila na druhý konec Prahy, do základní školy Mendelova. Kluci odehráli celkem 3 zápasy, ve kterých se všem velice dařilo.
14805499_10202363723892446_517848639_n

V prvním zápase jsme na hřišti mohli vidět rozehřívací souboj s týmem FBK Olymp Praha, ve kterém padlo mnoho gólů z obou stran. Stav po první polovině byl příznivější pro naše hráče, avšak jak je známo – ve florbalu nikdy není výsledek jasný, tak druhá polovina byla gólově bohatší ze strany střelců z Olympu. V posledních vteřinách na tabuli svítil výsledek rovný pro obě strany, proto si náš nejmladší tým mohl připsat 1 bod.

Ve druhém zápase, s týmem Athletics Praha, byl vývoj od začátku značně lepší pro stranu Panterů. Kluci byli dravější, byli více na balonu a góly padaly do soupeřovy branky od úvodního buly až do konce. Můžeme tak říci, že si všichni zlepšili chuť po úvodní remíze.

Poslední zápas byl nejenom nejatraktivnějším pro diváky, ale také i nejzábavnějším pro hráče, protože kluci se po výborném vstupu do turnaje nakonec probojovali až do samotného finále. Tým FBC Start Kunratice Black měl nejprve lepší skóre na své straně, ale po několika úspěšných trefách Panteři výsledek stáhli. Po stránce týmového výkonu jsme byli mnohem lepší než Start, kde byly výkony spíše individuální. Naneštěstí zápas skončil o gól lépe pro tým Startu. Kluci z toho nebyli příliš nadšení, ale na druhou stranu předvedli skvělý a týmový výkon!

Celkový turnaj se povedl a pochvalu si zaslouží všichni hráči, kteří se zúčastnili. Každý se střelecky prosadil a to je nejdůležitější!

Panthers Praha – FKB Olymp Praha  6:6
Panthers Praha – Athletics Praha bílí  7:1
Panthers Praha – FBC Start Kunratice Black  7:6