Nájezdník Kachna a čisté konto aneb Mladší žáci B berou 3 body

Třetí turnaj sezóny jsme odehráli v Letňanech, kde jsem byli posíleni třemi hochy z áčka. Premiéru si na pozici asistenta trenéra odbyl Dan Ježil.

První zápas jsme odehráli img_20161023_131446proti Kobylisům. Zápas jsme od začátku měli jasně ve své režii, čekalo se jen na náš první gól. Ten po chvíli přišel a pak následovala smršť neproměněných šancí. Občas jsme dali nějaký ten gól, ale na to, kolik šancí jsme měli, jsme měli vyhrát větším rozdílem. Nakonec se výsledek zastavil na skóre 6:0 pro naše barvy. Za zmínku stojí, že to byla naše první výhra s čistým kontem v sezóně a že hattrick vsítil Tomáš Kačer zvaný Kachna.

Ve druhém zápase nás čekal skvěle hrající tým Black Angels. Na soupeře jsme vyrukovali s velmi pevnou defenzívou, ale tu soupeř prolomil 2 střelami z dálky. Poté jsme konečně začali hrát to, co jsme chtěli, ale soupeř začal dávat další góly a my pomalu rezignovali. Jediný gól zápasu za nás vstřelil David Pech. Jinak to bylo z naší strany vše. Soupeř vyhrál naprosto zaslouženě 10:1.

Před třetím zápasem se stala kuriózní věc. Na hale ze stropu se vždy spouští síť a do té někdo z našich hodil míček. Samozřejmě tam nedosáhli a tak zkoušeli míček trefit hokejku. Jenže jak už to tak bývá, hokejka se v síti elegantně zasekla. Vyndat se nám jí nakonec podařilo, ale to už jsme nějakou dobu hráli. V této pasáži jsme rychle prohrávali 2:0, ale pak přišel trenér a nám se pískl nájezd, který bezpečně proměnil Kachna (už druhý na tomto turnaji). Tím skončila první půle. Ve druhé polovině zápasu už jsme byli lepší, ale vyrovnávací gól ne a ne přijít. Nakonec jsme v tempu na chvilku polevili a soupeř dal gól na 3:1. My jsme poté konečně snížili na 2:3, ale to bylo z naší strany vše. Ke konci jsme šli do šesti, kde soupeř pečetil výhru gólem do prázdné branky. Konečný stav utkání, 2:4.

Bohužel to z naší strany nebyl příliš povedený turnaj (vyjma prvního zápasu). Přesto klukům děkuji za předvedenou hru a snad se příště více zadaří.

 

Panthers Praha B – Viking TJ Sokol Kobylisy 6:0
Panthers Praha B – Black Angels 2005 1:10
Panthers Praha B – FBK Draci 2:4

 

Autor: Daneček