Mladší žákyně předvedly o víkendu velice povedený florbal a postoupily!

Mladší žákyně zavítaly na svůj druhý turnaj až do Mladé Boleslavi.

V prvním utkání nás čekal nováček soutěže – Kunratice. Směrem do útoku holky předvedly kvalitní výkon (čtyřmi góly a jednou asistencí se blýskla Kačka Strnadová), ale do obrany to občas pokulhávalo, čemuž svědčí 7 obdržených branek. Naštěstí jsme si dokázaly v prvním poločase vytvořit dostatečný brankový náskok a vybojovaly jsme 3 body za výhru 10:7.

20161022_105434-hdVe druhém zápase nás čekal naopak velice známý soupeř ze Střešovic. Tatran nastoupil ve značně zúžené sestavě, ale holky nástup do zápasu nepodcenily a po první polovině vedly 4:2. Vidět byla hlavně Míša Jirasová, která hrála teprve 2. turnaj ve své florbalové kariéře a zaznamenala tři moc pěkné góly a jednu asistenci. Nakonec jsme zdolaly Tatran 9:5.

V rozhodujícím zápase o první místo a zároveň i postup do nejvyššího koše jsme se utkaly s domácí Mladou Boleslaví. Pro všechny přihlížející rodiče a hlavně trenéry to byl opravdu hodně emotivní zápas! Hra se přelévala z jedné strany na druhou a šance byly k vidění během celého zápasu. Naše gólmanka Míša Havránková předváděla v brankovišti neuvěřitelné zákroky a velkou měrou tak přispěla k těsné výhře 4:3.

 

Panthers Praha – FBC Start 98 Kunratice  10:7
Panthers Praha – Tatran Střešovice  9:5
Panthers Praha – Florbalová akademie MB 2005  4:3