Dorost B ztratil svou neporazitelnost a ze 3. turnaje body neveze

Tým, který dosud vyučoval florbal a rozdával někdy až odstrašující výprasky, atrakce, na kterou se jezdili koukat fanoušci z daleka, poprvé prohrál.
20161022_130240-1Dorostenecká rezerva nezvládla třetí turnaj a prohrála hned v obou zápasech, s Olympem i Alien Nation. Hráči, kteří doposud předváděli sebejisté výkony, které přinášely góly a výhry, podali naprosto rozdílný výkon. Jako ze špatných snů každého trenéra. Hře chybělo soustředění, komunikace,  důraz v obranné činnosti a jistota na hokejkách. Těžko soudit, jestli to bylo lepšími soupeři nebo profesorskou hrou, kterou vyučovali slabší soupeře v předchozích kolech, ale na body nestačila ani v jednom zápase. Připsali jsme si dvě prohry – 6:4 a 7:3.

Za tyto zápasy zaslouží pochvalu oba gólmani a obránce Tomáš Forejtek, kteří podali stabilní výkon, jako podávají od začátku sezóny. Ostatní zůstali daleko za očekáváním. Celý tým je schopen hrát o poznání lepší hru a hrát o ligu výš, ale je nutné to dokázat na hřišti. Z jednoho prohraného turnaje není třeba věšet hlavu, ale je potřeba si z něj vzít ponaučení a pracovat na zlepšení herního obrazu a ukázat větší důraz a spolupráci na hřišti.

Panthers Praha B – Olymp Praha 4:6
Panthers Praha B – Alien Nation Dobřichovice 3:7

Autor: Jirka