Herní zlepšení a šťastný konec pro elévy B

V sobotu ráno se naši kluci vydali do nedaleké Jenče na druhý turnaj v sezoně, kde postupně poměřili své síly s týmy Athletics Praha 2007 a FBC Texas DDM Praha 6.14741571_358371077842849_1228797189_n

Když trenéři viděli rozchytání našich borců, tak neměli pochyby o tom, že se o vstřelení branek nemusíme bát, ale jak už to tak bývá, opak byl pravdou a i přes vyložené šance jsme se nebyli schopni prosadit vyjma dvou branek, které vstřelil Kuba Lukeš. A tak jsme se nemohli divit, když jsme si připsali do svých statistik prohru 2:8.
Druhý zápas nás čekal Texas, který nastartoval „zničující“ kolotoč a my jsme se jen rozhlíželi, jak si mezi námi přihrávají a postupně nám přidělují jeden gól za druhým. A tak i druhý zápas skončil pro nás smutně poměrem 1:11.
O pár zápasů později jsme šli na třetí a zároveň poslední zápas tohoto dne. Byl to zápas o 5. místo proti FBC Říčany, kteří měli ve svých řadách mnoho nováčků, stejně tak jako my. V tomto zápase bylo vidět vše, co v těch předchozích chybělo – trefování brány, přesnější přihrávky, každý hráč si hlídal svého protihráče a hlavně komunikace. Po prvním zásahu z hole Matyáše Sabáka jsme vedli 1:0 a kluky to nakoplo ještě k dalším osmi zásahům do soupeřovy sítě. I přesto, že jsme inkasovali dva góly, byli jsme nakonec šťastnějším týmem my a mohli jsme si cestou domů všichni vychutnat výhru.

Děkujeme rodičům za podporu a hráčům za předvedený výkon. Je vidět, že děláte pokroky. (Hlavně nepovolit!!!)

Panthers Praha – Athletics Praha 2007 2:8
Panthers Praha – Texas DDM Praha 6 1:11
Panthers Prahah – FBC Říčany modří 9:2