Suplování na Starších B

20161016-sb-3-turnaj-ricanyDne 16.10 se konal turnaj Starších žáků B na hale MSH Říčany.

V prvním zápase proti Kolínu, který dopadl 2:3, naší chlapci v první části tlačili a byli lepším týmem, ale ve druhé půlce druhého poločasu začal tým nepochopitelně slábnout a proto také nakonec prohrál.

Druhy zápas proti Kladnu B dopadl 4:3 a kluci makali po celou dobu, ale bez hráče Davida Förstera, který si zapomněl boty �� a šel na pozici asistenta trenéra. Kluci chvílemi polevovali, ale i tak vyhráli.

Třetí zápas proti domácím Říčanům dopadl 3:5. Kluci se první třetinu drželi, dali prvního góla, ale ani to nestačilo na výhru.

Dík všem klukům za skvělý výkon a trenérovi, který to s námi vydržel.

Autor David Förster, nehrající kapitán a asistent trenéra, redakčně upraveno :-)

Slovo zastupujícího trenéra

V utkání s Kolínem jsme byli opravdu od začátku lepší, převaha byla drtivá, ale málo gólů pak znamenalo soupeřovo otočení, když využil našich chyb a je fakt, že jeho hra se pak s dalšími zápasy zlepšovala a nakonec celý turnaj vyhrát, takže o to více je to pro nás poučné, jak je potřeba si s takovými zápasy poradit a když je soupeř zrovna malátný, tak toho umět využít.

I naše tendence byla lehce vzestupná, v zápase s Kladnem se hrálo aktivněji a mnohem vyrovnaněji, měli jsme skvělé vstupy do obou poločasů – v obou případech dva slepené góly v síti soupeře, bodově nejvíce zářil Fíla Hajžman, neskutečně krásný gól z úniku dal Pavel Pánek a v závěru jsme nechali vyniknout Adámka v bráně, kdy jsme polevili a nechali se Kladnem zatlačit, ale těsné vedení jsme uhájili.

V zápase o umístění nás čekal domácí celek, kterého hnali místní fanoušci, ale probudili se i ti naši a udělali parádní atmosféru. Zápas jsme odmakali, přestože se nevyvíjel podle našich představ, ale nevzdali jsme se až do konce a nevyužili mnoho šancí, pozitivní bylo, že jsme dokázali držet krok s výraznými hráči, kterých měl soupeř několik. Dobře odehrála i lajna Mladších žáků a oba naši brankáři se ukázali několika jistými zákroky.

Díky všem za turnaj a zase někdy příště :)