Junioři ve Zruči za 4 body

Další dva zápasy mají za sebou junioři ve 2. lize. Tentokráte jsme museli zajet poněkud dál, jelikož se hrálo až ve Zruči nad Sázavou.

img_4122V prvním zápase jsme vyzvali Sokoly z Vinohrad a zápas to byl více než polovinu doby nadmíru vyrovnaný. Ač jsme měli jasnou převahu ve všech herních činnostech, soupeř dobře bránil a v kombinaci s naší střeleckou impotencí tak byl stav po dvou třetinách 2:2. Kluci však zůstali trpěliví a koncentrovaní a tak se nakonec zápas podařilo zlomit a otočit v náš prospěch. Konečné skóre 8:3 bylo nakonec spravedlivým výsledkem a my si tak připsali další 3 body do tabulky. Gól vstřelil také znovu probuzený střelec Petr Škoda, který má dle kuloárních informací novou múzu, která jej motivuje k aktuálním velmi dobrým výkonům.

Ve druhém zápase nás čekala rezerva Bohemky a utkání to bylo v mnoha ohledech velmi podobné jako proti Vinohradům. Panteři většinu času na míčku, dobře bránící soupeř a vyrovnaný stav. Když navíc ve druhé části vstřelil soupeř po naší trestuhodné chybě, kdy jsme nebyli schopni rozebrat standardní situaci z rohu, gól na jedna nula, byla naše pozice ještě o Chlup náročnější. Vyrovnání zařídil dnešní oslavenec Matouš Bohuslav Cipro – Matouši ještě jednou přejeme všechno nejlepší k narozeninám a ať se ti daří! Tlak gradoval, ale kýžený gól stále nepřicházel a když už to vypadalo, že se rozejdeme smírně, dostali jsme výhodu trestného střílení, když soupeř zahrál hlavou před vlastní brankou. Pět sekund do konce, vyrovnaný stav a poslední šance zlomit utkání na naši stranu. Dá se říct, že je to nezáviděníhodná situace a to zejména pro exekutora samotného. Po krátké poradě byl vybrán Lukáš Pokorný, který však bohužel neuspěl a tak se body dělily.

Děkujeme rodičům za podporu a klukům za předvedené výkony. Doufejme, že jsme si střeleckou smůlu vybrali na celou sezónu dopředu.

#nemuzupiskatnadruhoupulku #ukolegyprosim

Panthers Praha vs. Tj Sokol Královské Vinohrady 8:3

Panthers Praha vs. FBŠ Bohemians B 1:1