Mladší žáci B museli bojovat v okleštěné sestavě

dscn3650Druhý turnaj jsme odehráli v Praze na Třebešíně (pro neznalce Prahy oblast Žižkova). Na turnaj jsme přijeli opět v okleštěné sestavě, kterou později doplnil David Slabý.

V prvním zápase proti Kolínu jsme si florbal příliš nezahráli. Soupeř byl celou dobu jasně lepší a my jsme mu naší hrou až moc pomohli. I když první polovina dopadla pouze 0:1 pro Kolín, ve druhé půli jsme se moc nezvedli a naopak soupeř nám přidal ještě další tři góly. Po nemasném a neslaném výkonu jsme obdrželi zaslouženou porážku.

Výkon jsme chtěli zlepšit ve druhém zápase a to se nám i povedlo. Zápas měl tempo, divákům se určitě musel líbit, i když nepadalo tolik gólů. Na začátku jsme vedli, ale dlouho nám to nevydrželo a soupeř vzápětí vyrovnal. Poté jsme opět udeřili, tentokrát soupeř nesrovnal, ale dokonce se rovnou ujmul vedení. Nás potkalo opět to, co trápí skoro celé Pantery a to je neudržení náskoku a potom dohánění výsledku. Z našeho závěrečného tlaku už jsme srovnat nedokázali a soupeř tudíž zvítězil (i když by zápasu slušela remíza).

V posledním zápase nás čekali borci s Kralup, kteří přijeli ještě v menším počtu, než my a ještě neměli gólmana (post nahradil vylosovaný hráč z pole). Přesto všechno lépe začal soupeř, který vedl už od úvodu zápasu, protože my jsme vůbec nehráli a doufali, že to nějak uhrajeme. Poté už jsme převzali otěže zápasu my a začali jsme mít i šance. I přes velké množství těchto šancí jsme dokázali dát ,,pouze“ 4 góly a nakonec jsme zápas jasně vyhráli 4:1. Při vší úctě k soupeři by jsme ale měli takovéto zápasy vyhrávat s větším brankovým rozdílem.

Díky klukům za turnaj.

Panthers Praha B – FBC Pitbulls Kolín 0:4
Panthers Praha B – Wizards DDM Praha 10 2:3
Panthers Praha B – FBC Kralupy nad Vltavou 4:1

 

Autor: Daneček