Dorostenecký válec v Berouně!

Nedělní turnaj dorostenecké rezervy by se dal shrnout do jednoho slova, válec! Chlapci nasázeli za dva zápasy 31 gólů a obdrželi pouze jediný.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V prvním zápase s domácím Berounem to bylo již po první třetině 10:0 v náš prospěch, brankář si mohl vzít dovolenou a gólmani soupeře si ji asi opravdu vzali. Sice proti nám hráli hráči věkem patřící mezi starší žáky, ale rozdíl v kvalitě byl jednoznačný a to se podepsalo na konečném účtu zápasu, 21:0.

Druhý zápas s Bohemians „C“ měl být pro nás těžší zkouškou, než berounské gólobraní. Ovšem díky našemu zlepšenému výkonu jsme opět rozpoutali sklizeň fíků a tentokrát jich soupeř sklidil „pouhých“ jedenáct. My jsme obdrželi jednu zbloudilou vlaštovku na cestu do Prahy, abychom nebyli tolik na hrušce a mohli jsme jet v klidu do svých příbytků.

Když si shrneme naší křížovou výpravu do Berouna o zvěstování florbalu z panteří kuchyně, tak jsme asi všechny soupeře přesvědčili o tom, že umíme dávat góly. Bohužel i přes vysoké skóre byla v zápasech místa, kde florbal připomínal spíš hrozivou bramboračku a trénink začínajících kadetů ve stolním tenise. Nebýt zbytečných ztrát a zbrklých přihrávek, herní výkon by byl více koukatelný. Nicméně na to se už historie ptát nebude, neboť ve statistických análech budou už navždy svítit strašlivé výprasky, které jsme dnes uštědřili. Je vidět, že týmy v naší divizi z nás mají opravdu vítr a je důležité si to vzít k srdci a neustále pracovat na zkvalitnění našeho herního projevu, aby se z naší obávané pověsti nestal jen vyhaslý mýtus.

V soutěži o cenu MVP (Most Valuable Player) pro tento turnaj, zvítězil Jakub Jestříbek s úctyhodným účtem 12+4!

 

Panthers Praha – FbŠ Bohemians  11:1

Pantehrs Praha – Sport Eden Beroun  21:0

Autor: Jirka Ptáčník