Starší žáci B se i v okleštěné sestavě probojovali až do finále!

Do nedělního turnaje nastoupili Starší žáci B v nezvykle úzké sestavě, způsobené hlavně různými chorobami a bolístkami. Nálada v týmu byla i tak už od rána skvělá a jediné, co chybělo trenéru Jenšíkovi k absolutní spokojenosti, byl šálek dobré kávy, který nakonec dorazil z rukou pana Ježka, kterému tímto moc děkujeme!

20161002-strzacib-tatran-flobo-spartaPrvní utkání jsme hráli proti rezervě Tatranu a byl to ten typ zápasu, kde kluci vypadají, že se jim nechce běhat. Po chvíli tápání se ale roztrhl pytel s našimi góly a najednou jsme vedli 5:0, ani jsme sami nevěděli jak. Soupeř se pokusil utkání zdramatizovat a snížil na rozdíl dvou branek, vedení jsme si ale zkušeně pohlídali a zvítězili jsme 5:3. Zajímavostí z utkání je fakt, že Tatran měl stejně jako my problémy s omluvenkami a tak jsme po vzájemné dohodě odehráli celý zápas ve formátu 4 na 4.

Druhý zápas proti pražskému Flobu si kluci maximálně užili a je díky své neproduktivní náladě vyhráli „jen“ 4:1, i když soupeř od začátku prakticky rezignoval na jakýkoliv odpor.

Ve finále jsme nastoupili proti Spartě C a ač zvěsti od rodičů tvrdily, že se na předchozí zápas přišel na chvíli dovnitř podívat i florbal, tak před tímhle zápasem raději zběsile utekl a v okrese už se nikdy neukázal. Po celé utkání jsme vůbec nehráli dobře, čekali jsme, že vše půjde samo (což pochopitelně nešlo), vůbec jsme se nevraceli a naše bránění bylo jemně řečeno k smíchu. Toho perfektně využil soupeř, který se neustále hnal dopředu a jakákoliv jeho nevyužitá šance byla ihned následována příležitostí další. Po absolutním propadáku jsme tak prohráli vysoko 0:9 a z turnaje si odvezli hořkou příchuť stříbrné medaile.

Panthers Praha – Tatran Střešovice B 5:3
Panthers Praha – Flobo Praha 4:1
Panthers Praha – Sparta Praha C 0:9 (o 1. místo)

Autor: Jenča