Domácí hala pomohla elévům B ke třetímu místu

Hned na úvod pro elévy B čekalo pořádání na domácí hale v Radlicích. Pro většinu jedinců to byl první turnaj v jejich florbalové kariéře u Pantherů, takže bylo třeba se s tím poprat. Z důvodu nepřítomnosti rozhodčího byl hlavní pořadatel nucen odpískat první dvě utkání a naše krásná hlavní pořadatelka Léňa se s tím vypořádala na výbornou (tímto jí děkujeme).

img_20161001_133003

V prvním utkání jsme narazili na FBC Kralupy n/V, kde se naši borci nejdříve rozkoukávali, jak to vůbec na turnaji funguje. V druhé půlce přeřadili na vyšší stupeň otáček a otočili velice nepříznivý stav ke konečné remíze. Druhé utkání ve skupině, proti FbK Olymp Praha Poseidon bylo pro naše elévy po stránce florbalové těžší, ale nedali jsme se. Po důkladném propočítání křížové tabulky jsme poslední utkání odehráli proti TJ Sokol Královské Vinohrady B, který naštěstí dopadl pro nás velice příznivě.

Na to, že sestava byla složena z nováčků, tak si poradili s turnajem velice dobře. Zápas co zápas jsme byli lepší a lepší. Dravost po gólech byla neskutečně velká. Máme sice ještě rezervy v určitých herních činnostech, ale s tím se počítalo a do příštího turnaje to více potrénujeme. Rodičům chci poděkovat za fandění, které kluky hnalo vpřed a klukům chci poděkovat za super výkon!

Příští turnaj nás čeká již 15.10.2016!

Panthers Praha B – FBC Kralupy n/V  7:7
Panthers Praha B – FbK Olymp Praha Poseidon  3:5
Panthers Praha B – TJ Sokol Královské Vinohrady B  4:1  (o 3.místo)
Autor: Andy