Elévové A si dokráčeli pro třetí místo!

Na jedny z nejmladších Panterských dětí čekala velká výzva. Jelikož se jednalo o první turnaj elévů ,,A“ , někteří určitě nemohli den předtím ani spát, jak se na turnaj těšili. Na všech byla vidět dobrá nálada, že po dlouhé době spolu budou hrát. V našem kádru chyběla výrazná jména jako Beneš a Petráň V. ale nedalo se nic dělat a šlo se na věc. imgp1443 Radost nám nedokázal vzít ani první soupeř, kterým bylo mužstvo Chodova. Zápas to byl vyrovnaný. Můžeme děkovat, asi tak jako v celém turnaji, brankáři Stárkovi. Někdy mu pomohla i dobře postavená brána. Chodov dvakrát Panterům zvonil na poplach, kdy za zády Stárek slyšel své tyče. Na šance to bylo utkání 50 na 50, ale šikovnější jsme byli my, a to především v zakončení. Výsledek 5:3 a výhra.

 Tým Black Angels, před tím než hrál s námi, věnoval Chodovu, našemu prvnímu soupeři, šesti gólovou nadílku, a to už budilo respekt. Hráči byli trenérem před zápasem uklidňováni a povzbuzování udělat co nejlepší výsledek. Dva góly dal náš nejlepší střelec na turnaji Uher, ale to bohužel stejně nestačilo. Blackové dali více, a to o dva. Za výsledek se stydět nemusíme, odpovídá předvedené hře, 2:4 prohra.

 Poslední zápas o třetí a čtvrté místo mělo být vyrovnané. Náš soupeř Tatran si na nás věřil. My měli ale výbornou obranu, a i když už byla překonaná, tak to jistil zase super brankář Stárek. Na klucích byla po zápase vidět podobná radost jako na začátku turnaje. Výsledek 2:0 a výhra.

Slova trenéra: „Dobrý odvedený výkon. Už budeme jen lepší a lepší!!!“

 

Panthers Praha – Florbal Chodov  5:3
Panthers Praha – Black Angels  2:4
Panthers Praha – Tatran Střešovice  2:0