I mužské béčko začalo sezonu úspěšně

20160925-mb-wizards-c-a-olymp-bÚvodní kolo jsme pořádali doma na Radlicích a vytěžili z něj plných šest bodů za jednoznačnou výhru nad céčkem Wizards. Kluků v oranžovém bylo málo a mnoho z nich bylo v juniorském věku (podobně jako tři hvězdičky v našich řadách) a bylo tedy jasné, že našemu výběru mohou konkurovat jen z části, hrálo se jen na jednu branku a konečné skóre se zastavilo na poměru 11:0. O jednu branku se postarala i narychlo donominovaná Eva Krasukopfová, která původně měla plnit roli zdravotníka.

Druhý zápas s nám méně známým Olympem B byl o něco těžší, ale stejně byla naše převaha značná a od první třetiny přetavená v dostatečné gólové vedení na to, abychom se jím ukolébali a nechali probuzeného soupeře se vrátit do zápasu a na dostřel jedné branky. Třetí třetina byla ale opět naše a dokráčeli jsme k jisté výhře 6:3.

Není to důležité, ale je potřeba to dodat – vedeme ligu :-)