Ženy podlehly Tatranu 1:3 a v Poháru končí

S velkým sebevědomím dorazily naše ženy na pohárové utkání do střešovické Stodoly, kde je dva dny poté, co vybojovaly první tři body v extralize, vyzval domácí Tatran.

20160921_wa_tatranOd počátku zápasu bylo vidět, že holky nejsou ve své kůži. Soupeř na nás vletěl jako uragán a přehrával nás ve všech směrech – už po pár minutách jsme prohrávali 0:2. Až po chvíli se Panterky osmělily a přišlo snížení a 1:2 z hole Barákové, soupeř ale hned odpověděl brankou na 1:3 a až do konce třetiny dál hrozil nebezpečnými akcemi. Po menším promluvení do duše o přestávce se holky konečně probudily a začaly určovat tempo hry. Přidaly na důrazu a nenechaly Tatran hrát svojí hru, ve chvílích největšího tlaku se ale dvakrát nechaly nesmyslně vyloučit a třetina tak skončila bez vstřelen branky na obou stranách. Do třetí třetiny nastoupily holky ve změněné sestavě a znovu svého soupeře tlačily na jeho polovině. Tatran hrozil jen z ojedinělých protiútoků a když už se do některého dostal, většinou taková akce ztroskotala na připravené Horňákové. Naše holky ale dál brzdila neproduktivita a bohužel se jim nepovedlo vyrovnat, tím pádem porážka 1:3 znamená konec cesty Pohárem. Očima nezaujatého diváka se dnes Panterky nevydaly ze všech svých možností a až příliš je uspokojil nedělní zápas proti Vinohradům, nechaly si utéct první třetinu a to je bohužel stálo zápas.

Panthers Praha – Tatran Střešovice 1:3 (1:3, 0:0, 0:0) ONLINE

Autor: Jenča