V prvním turnaji sezony Starší žáci A sahali po postupu!

První turnaj Starších žáků se konal až v daleké Mladé Boleslavi, kde jsme měli vyzvat pro nás relativně neznámé Kladno a Benešov.
20160918_strza_kladno_benesov_mbK prvnímu zápasu jsme nastoupili proti týmu z Kladna. Po celou dobu byl zápas velmi vyrovnaný a podpořený dobrou kulisou a dokonce bubnem ze strany boleslavských hráčů, kteří fandili Kladnu. Ze stavu 2:2 v našem oslabení v poslední minutě rozhodl o našem vítězství Vávra a sezonu jsme tak začali tak, jak jsme chtěli
Druhý zápas nás čekal nám ne moc známý soupeř pro naše kluky a to tým z Benešova. Benešov byl aktivnější směrem dopředu, ale kluci si většinu akcí dokázali pohlídat a naopak sami hrozili z rychlých protiútoků. Po krásných akcích z obou stran se stav zastavil na skóre 4:4.
Hned na úvod sezony se tak klukům povedlo dostat se do finále, kde vyzvali domácí výběr. Ten od začátku určoval tempo hry a kluci měli velké problémy zastavovat jeden valící se útok mladoboleslavských za druhým. Během pár minut vedla Boleslav už 3:0, když Panteři konečně přepli do útočného módu a postupem času dokázali srovnat krok i skóre. Bohužel ale potom začali zmatkovat a po několika chybách nakonec zápas skončil 6:4 pro soupeře. Kluci ale makali a s výkonem můžeme být spokojeni!