Starší žáci B zahájili sezonu dobrým dojmem z předvedeného výkonu

Jelikož se jednalo o první turnaj v nové sezóně, tak nikdo nevěděl, jak na tom budeme, a hned první zápas se ukázalo, že asi ne zase tak špatně. I přesto, že na naší soupisce se objevilo hodně mladých hráčů zejména z nižší kategorie mladších žáků, jsme si na hřišti sjednali okamžitě respekt u soupeře.

starsi-zaci-b_olymp-falcon-spartaKluci hráli s nasazením a především na nich bylo vidět natěšení na novou sezónu. Utkání bylo víceméně rozhodnuto cca po 8 minutách. Soupeř hrál, jako kdyby nechtěl vyhrát. Nahnali jsme si skóre a pak šetřili takticky časem, a i přesto se soupeř asi bál s tímto výsledkem něco provést. Bez napadání čekal, jak si naši hráči kráčejí pro první výhru v sezóně. Výsledek 7:0 výhra.

S Olympem to už nebyla taková sranda. Hráči Olympu byli vysocí kluci, kterým nescházela ani technika. Dlouho jsme se snažili vzdorovat, ale byla vidět lepší sehranost a připravenost soupeře. Překvapení se bohužel nekonalo, ale i přesto jsme uhráli důstojný výsledek. Výsledek 0:2 prohra.

Už bylo jasné, že si zahrajeme poslední zápas od 15. hod. o 3.-4. místo, kterým jsme chtěli dokázat, že jsme lepší než Sparta C.

Poslední nejdůležitější utkání začalo takovým menším otrkáváním a bez jakékoli nervozity jsme zápas po celou dobu kontrolovali a soupeře nenechali dostat se do vedení. Dobrý výkon v pravých chvílích předvedl náš brankář Ulrych, který, když bylo potřeba, tak hru uklidnil svými zákroky. Výsledek 5:3 výhra.

Třetí místo nám slušelo a odpovídalo předvedené hře na zličínské hale.

Panthers Praha – Floorball Club Falcon B 7:0
Panthers Praha – Olymp Praha 0:2
Panthers Praha – Sparta Praha C 5:3 (o 3.místo)

Autor: Jarda