Starší žáci C zahájili sezonu

Starší žáci C se vydali na zápasy prvního kola v nové sezóně a také na výlet do Sedlčan. Brzké vstávání se na našich borcích neprojevilo, což nám dodávalo naději a sílu do nadcházejícího boje.

V prvním zápase nás čekala nedaleká Kamenice. Po našem projevu při rozchytání jsme jen doufali, že se kluci zmátoří a začnou hrát tak, jak to umí, což naštěstí splnili! I když při nás nakonec nestáloimg_0118 potřebné štěstíčko a na vítězství jsme nedosáhli, tak  jsme se za naší předvedenou hru nemuseli vůbec stydět!

Druhý zápas s FBK Draci, jsme odehráli v 12:20 a doufali jsme, že se na nás to pověstné štěstíčko už konečně obrátí čelem a né zády.

Kluci opět do zápasu vlétli s velkou chutí, což nás uchvátilo, ale abych nepředbíhal! Všechny srandičky byly zanechány v šatně a při zápase už byli naši borci maximálně soustředění na svůj a také týmový výkon. Jako první jsme rozvlnili síťku soupeřovy brány my a to v oslabení, když pohledně zavěsil zpoza brány zkušený kapitán týmu Max Bursík a byli jsme na koni. Nepříjemná kuriozita která zapříčinila toto oslabení byla červená karta pro Matěje Dlouhého, který po drobném pošťuchovaní musel opustit bojiště předčasně. Proč a kvůli čemu se takto rozhodčí rozhodli nikdo neví a my radši ponecháme bez komentáře. Kluci se pak  stále pekelně soustředili a hráli s maximálním nasazením. Jako v prvním zápase nás ale dohnaly naše chyby a mírná nedůslednost. Bez důrazu před bránou se pak stav otočil z 1:0 pro nás, na 3:1 pro Draky.
Po chvíli hry bez šancí jsme doslova dotlačili balónek do brány zásluhou Honzíka Ješetického, který svým důrazem dostal balón až za brankovou čáru soupeře. Těsně před koncem ale Draci znovu navýšili a rozhodli o našem konci v tomto utkání.

Zápas o sestup nás čekal s Žraloky z Příbrami. Soupeř přijel v pěti a tak úkol zněl jasně „Utavit a zavěsit“, což kluci splnili, i když pohled na hru klesl tak o 40%, tak nám to k udržení koše stačilo a příští turnaj budeme opět bojovat, doufejme, že o postup do vyššího koše.

Za oba trenéry děkujeme klukům za předvedenou hru a hlavně rodičům, kteří nám třeba dali i zpětnou vazbu a vydrželi to s námi. Na příštím turnaji Ahoj a těšíme se na trénink.

Panthers Praha C – FbK Kamenice 3:5
Panthers Praha C – FBK Draci 2:4
Panthers Praha C – FBC Žraloci Příbram 12:3