Mixit: nový partner klubu

Dovolujeme si Vám představit nového partnera klubu a zejména domácích zápasů elitních Mužů a Žen, společnost MIXIT – namíchej si svoje müsli!

MIXIT má s Panthers společného víc než se může zdát. Ve vedení jsou mladí muži, kteří se znají od školy, kteří začali od nuly a šli si zkrátka za svým snem, přestože to nebylo vždy jednoduché, a svojí vizi pomalu ale jistě naplňují, ačkoliv to zní jakkoliv pateticky. Podobají se i v dalších detailech, jako je přátelský a velmi individuální vztah ke svým klientům / hráčům a získávání zpětné vazby od nich. V žádném případě se také nebojí inovovat a přinášet nápady, které se později stávají standardem. Rozdílem je, že se každá dvojice vrhla do jiného řemesla, aby nyní dali hlavy dohromady a ze spojení MIXIT a PANTHERS se stala nerozlučná dvojice. MIXIT jako atraktivní a neokoukané pochutnání, ať ve formě populárních tyčinek či neméně oblíbeného „zrní“ na míru a mnoha dalšího a PANTHERS jako mladý a ambiciózní klub, který se nebojí jít vlastní cestou a na nic si nehraje.

A protože v PANTHERS i v MIXIT vědí, jak je důležité umět se spolehnout na klíčové osoby, bude MIXIT udělovat na každém domácím utkání elitního týmu Mužů a Žen individuální ocenění za nejlepší výkon a to pro hráče a hráčky z obou družstev!

Kromě toho také bude pomáhat zdravě doplňovat energii například v šatně při utkání oblíbenými MIXITKAMI, které jsme ochutnali již na soustředění. Každý hráč klubu také dostane voucher na svůj první nákup.

Zkrátka hodně zábavy a chuti při florbalu i mimo něj!