Pohárový víkend

Již tuto sobotu čeká naše Ženy i Muže vstup do pohárové soutěže. Ženy odehrají 1. kolo na „domácí“ hale v tatranské STODOLE a Muži budou ke svému utkání „vyjíždět“ do Kunratic.

Ženy

Pro naše extraligové ženstvo budou pohárová utkání další fází přípravy na blížící se premiéru v nejvyšší soutěži. První kolo se hraje skupinově a tak se postupně utkáme s DDM Praha 10, Florbal Soběslav (sobota), FbC Plzeň a Orel Rtyně v Podkrkonoší (neděle).

Soběslav je nám dobře známým soupeřem z 1. ligy, „Čarodějky“ si druhou nejvyšší soutěž zahrají letos také a zbývající soupeři jsou pro nás spíše velkou neznámou.

Cílem je samozřejmě postup do další fáze Poháru České Pojišťovny. Přijďte naše Ženy podpořit a podívat se, jak jsou na nadcházející sezónu připraveny!

Muži

Také Muži zahájí svou pohárovou pouť a to rovnou ve 2. kole, když se nám po dlouhých letech podařilo díky pravidlům, koeficientům, házením korunou a hře čing-čong přeskočit skupinovou fázi. Ve druhém kole nás tak prověří pražský FC Bučis Team.

Díky tabulkovému postavení budeme v pozici hostujícího týmu a tak budeme hrát na půdě soupeře v Kunraticích. Utkání se odehraje v neděli od 16:00.

Všichni si přejeme, aby se podařilo napodobit pohárové tažení z loňské sezóny, kdy nás zastavil až tehdy prvoligový tým FBC Liberec (aktuálně opět extraligový) a to gólem v poslední vteřině utkání..

Přijďte oba panterské celky podpořit a užít si florbalový víkend spolu s námi.

Rozpis zápasů:

Sobota 03.09.2016

15:00 Panthers Praha vs. DDM Praha 10

18:00 Panthers Praha vs. Florbal Soběslav

Neděle 04.09.2016

09:00 Panthers Praha vs. FbC Plzeň

13:30 Panthers Praha vs. Orel Rtyně v Podkrkonoší

16:00 FC Bučis Team vs. Panthers Praha