Nové číslo účtu

Po dlouhých šesti letech opouští náš klub služby Raiffeisenbank a přechází k FIO bance, která naše klubové prostředky bude, na rozdíl od současné banky, spravovat bez zbytečných poplatků, navíc umožňuje naplnit naše plány o plné automatizaci jejich zpracovávání a tudíž další úspoře času a práce.

Nové číslo účtu pro všechny platby klubu je 155844355/2010

Tedy číslo účtu je stejné jako předchozí, akorát bez nuly na konci a kód banky je místo 5500 nyní 2010.

Žádáme tedy laskavě všechny členy, aby tuto změnu zaregistrovali v ideálním případě si ve svém internetovém bankovnictví upravili / vytvořili šablonu s tímto novým číslem účtu, stejně tak Vaším stálým variabilním symbolem (ID hráče).

Starý účet bude v provozu minimálně do konce září, nejdéle však do konce tohoto roku.
FIO-banka-1000x1000