Prague Games 2016 (on-line)

Letošní největší mládežnický turnaj v ČR Prague Games jsme zkusili přiblížit všem panterským fanouškům zde na webu prostřednictvím on-line přenosu. Níže najdete jeho záznam.

On-line přenos

Karel Petrák 08.07.201617:07

Dekujeme vsem hracum, rodicum a dalsim fanouskum, kteri spolecne na Prague Games reprezentovali Panthers Praha. Pristi rok by to chtelo zkusit postoupit ctvrtfinale, ktere nam i letos zustalo nedostupne. I kdyz B12ky mu byly dnes opravdu blizko.

Karel Petrák 08.07.201615:24

Panthers vypadavaji. Porazil nas souperuv brankar a spatne zakoncovani sanci behem normalni hraci doby. V tomhle zapase jsme byli lepsim tymem. Skoda.

Karel Petrák 08.07.201615:20

1:1

Pres velkou prevahu panteri nedali dalsi gol a o vysledku rozhodnou najezdy.
Karel Petrák 08.07.201615:04

Po drtivem tlaku, jedne vlastni chybe a desitce nepromenenych sanci remizuji B12 s Tesinem o polocase 1:1.

Karel Petrák 08.07.201612:54

Souperem B12 bude Cesky Tesin.

Karel Petrák 08.07.201611:08

Mladsi zaci z B12 svuj zapas zvladli lepe a postupuji po vyhre 5:4. Kdo muzete, prijdte fandit ve 14:50 na Hamr.

Karel Petrák 08.07.201611:07

B14 konci v turnaji po prohre 0:3. Pokud by ale podavali stejny vykon ve skupine, rodice na tribune by byli spokojeni a ve skupine bychom neskoncili na 4. miste. Souper nam dal lekci v promenovani sanci.

Karel Petrák 08.07.201610:47

B12 hraji se svymi Black Angels po puli 3:3.

Karel Petrák 08.07.201610:45

B14 prohravaji po polocase s favorizovanymi Black Angels 0:1. Hraji ale vyrovnane a meli i vic strel na branu.

Karel Petrák 07.07.201623:15

A pavouk pro kategorii B14. Zítra začínáme v 10:30 na hale Jedenáctka. Čekají nás opět Black Angels, tentokrát číslo 2002, kteří suverénně vyhráli skupinu F se skóre 21:2.

Karel Petrák 07.07.201623:07

Takhle vypadá „naše“ část pavouka pro kategorii B12. Zítra v 10:30 nás na Hamru hrajeme s Black Angels 2005. Tým oslabí Jára a Pepa, kteří ve stejný čas nastoupí za B14. Naopak v základní sestavě nebudou chybět Míša s Tondou. Časy případných dalších zápasů jsou na obrázku.

Karel Petrák 07.07.201623:02

Turnajový web se po dalším technickém výpadku opět rozběhl a prozradil, že soupeřem B12tek budou zítra Black Angels 2005. Ti porazili Snipers Třebíč 2:1.

Karel Petrák 07.07.201622:56

Panterské mládí se objevilo i ve fotogalerii Prague Games. Je vidět, že naši mladší žáci a elévové při čekání na další zápas nelení. Hlavní hvězdou před objektivem je Mára Urban ;-)

Karel Petrák 07.07.201619:27

Konečné tabulky skupin, kde hrály naše týmy:

Anonym
Tomáš Pauček 07.07.201618:43

Je konec. V nájezdové loterii padl jediný gól a dál postupuje po výsledku 3:2 slezský celek.
Statistiky zápasu.

Tomáš Pauček 07.07.201618:27

Duel B16 s Havířovem jde za stavu 2:2 do nájezdů!

Tomáš Pauček 07.07.201618:07

Dorostenci po dvou zaváháních v obraně vždy prohrávali o jednu branku, po dvou nádherných individuálních akcích z holí Hodka a Tvrdka je stav utkání s havířovským Slovanem v poločase vyrovnaný 2:2!

Karel Petrák 07.07.201617:29

Panters B14 zvládli první kolo play off a po výhře 10:1 postupují dál.

Karel Petrák 07.07.201617:09

B14 vedou v polocase 5:1 nad Ostravou.

Tomáš Pauček 07.07.201616:47

B16 končí ve skupině na 3. místě a v 17:50 vyzvou na Vinohradech soupeře stejného umístění ze skupiny K, kterým se pravděpodobně stane Primátor Náchod.

Karel Petrák 07.07.201616:34

B12 hraji zitra play off v 10:30 na Hamru. Pokud dnes B14 postoupi pres Ostravu, budou hrat ve stejny cas. Nejspis proti Black Angels.

Karel Petrák 07.07.201616:30

B14 skoncili ve sve skupine na 4. miste a nastupuji za chvili v prvnim kole play off proti 1. MVIL Ostrava, kteri byli v te svoji posledni s jednou remizou.

Karel Petrák 07.07.201616:23

B12 vyhráli nad Falconem 7:1. Po dobré první polovině trenéři rozhodli, že náskok je dostatečný a 10 minut před koncem zápasu vyrazila čtveřice „starých“ pomáhat na B14. Zbývající borci dokonce dokázali přidat dva góly, a zajistili tak vítězství ve skupině.

Karel Petrák 07.07.201615:59

Mladší žáci přehrávají Falcon 5:1 v poločase.

Karel Petrák 07.07.201615:41

Čtveřice mladších žáků, která vypomáhá na B14, stihla přejezd na Hamr a bezprostředně nastoupila na zápas proti Falconu.

Karel Petrák 07.07.201615:16

Panteři s Könizem prohráli 3:7.

Karel Petrák 07.07.201614:58

Köniz přehrává naše B14ky ve všech činnostech. Především v pohybu a souhře na mladé Švýcary nestačíme. Po poločase prohráváme 1:4.

Karel Petrák 07.07.201610:54

Po utrápeném výkonu vyhráli B14 nad Dragons 4:0. Trenér Jenšík charakterizoval hru slovem „bída“.

Karel Petrák 07.07.201610:34

B14 hrají po prvním poločase s Dragons 0:0. Soupeř se nechce porazit sám. Budeme s tím muset něco udělat my.

Karel Petrák 07.07.201610:29

B14 maji v první polovině už 3. vyloučeného hráče. Dokázali jsme ubránit dvě oslabení 3:5. A tak je stav zatím 0:0.
20160707_102554

Karel Petrák 07.07.201610:26

B12 otočili na 3:2 a do konce utkání zbývala minuta a půl, ale výhru neudrželi. 15 vteřin před koncem dostali gól, takže konečný stav byl 3:3.

Tomáš Pauček 07.07.201610:25

Dorostenci si zopakovali nevýrazný výkon ze svého prvního zápasu, jediný gól ale nakonec padl z jejich strany a po úspěšném nájezdu Hodka tak poráží IBK Strängnäs 1:0!

Karel Petrák 07.07.201610:04

Mladší žáci hrají bez svých 4 klíčových opor, které posilují tým B14 v Kunraticích. I přes dvě přesilovky prohrávají v poločase s Kometou Spišská Nová Ves 0:1. Šance mají, ale neproměňují.

Karel Petrák 07.07.20169:14

Pořadatelé nabízejí on-line videopřenosy z několika turnajových hal. Jedna z nich jsou i Kunratice, kde dnes budou hrát B14. Najdete tam i další haly: Podvinný mlýn, Jižní Sportovní, Slavii a VŠE.

Karel Petrák 06.07.201621:08

I tabulka kategorie B16 je po prvním dnu otevřená a vyrovnaná. Zápas play off odehrají dorostenci zítra bez ohledu na umístění ve skupině. Hrát se bude buď na Vinohradech nebo na Podvinném Mlýně.

Karel Petrák 06.07.201619:35

Tabuka „naší“ skupiny v kategorii B14 po prvním dnu moc optimistická není, ale vše je otevřené. Zítra nás ráno čeká outsider skupiny FBC Dragons, který prohrál zatím všechny zápasy. Odpoledne pak prověří naši formu dosud neporažený Köniz. Pokud nevyhrajeme skupinu, čeká nás ještě týž den zápas úvodního kola play off. Kdybychom skončili první, hrajeme play off v pátek ráno.

Tomáš Pauček 06.07.201619:04

Dorostenci se dočkali a po přesvědčivém výkonu poráží Štíry 6:1!

Karel Petrák 06.07.201618:58

Tabulka kategorie B12 po prvním odehraném dnu vypadá pro náš nejmladší tým optimisticky. Zítra ráno je čeká nejprve Kométa Spišská Nová Ves a odpoledne pak spolufavorit Falcon. Play off budeme hrát v pátek dopoledne, ať už dopadneme ve skupině jakkoli.

Karel Petrák 06.07.201618:39

Organizátoři zprovoznili záložní web s výsledky a rozpisy. Jeho adresa je http://bit.ly/PG2016RESULTS. Bohužel je poněkud neaktuální :( Naštěstí alespoň v tuhle chvíli oficiální web praguegames.cz běží.

Tomáš Pauček 06.07.201618:30

Dorostenci mají v zápase s budějovickými Štíry jasně navrch a v poločase vedou po brankách Babického a Wolajnyka 2:0!

Karel Petrák 06.07.201617:14

B14 prohráli s Horní Suchou po urputném boji 2:3.

Karel Petrák 06.07.201616:55

B14 prohrávají v poločase 0:1 s Horní Suchou. Fyzicky zdatný a běhavý soupeř dává starším žákům pořádně zabrat.

Tomáš Pauček 06.07.201615:56

Ani zlepšený výkon ve druhé půli nepřinesl Dorostencům první body. Po pár minutách sice snížil na rozdíl jediného gólu Babický, soupeř si ale v závěru uzmul zpět svůj dvoubrankový náskok a slaví tak výhru 3:1.

Tomáš Pauček 06.07.201615:28

Zürich United zatím přehrává Dorostence ve všech herních činnostech a po poločase tak Panteři prohrávají 0:2.

Karel Petrák 06.07.201615:19

Nejmladší panteři porážejí Wizards 4:1 a za dnešek si připisují plný bodový zisk. Zbytek zápasu si pohlídali a soupeře ve druhé půli skoro k ničemu nepustili.

Karel Petrák 06.07.201614:59

B12 vedou po poločase 2:1 nad Wizzards. Po našem skvělém začátku, kdy jsme vedli 2:0, se soupeř osmělil a vyrovnal hru. Soupeře podržel i šikovný gólman.

Karel Petrák 06.07.201613:58
Panthers B14 – trenérova promluva do duše.

Karel Petrák 06.07.201613:03

Starší žáci na úvod remizovali se Zenithem 6:6. Vyrovnali 8 vteřin pred koncem při hře bez brankáře. Přitom jsme po dobrém začátku 2. půle vedli už 5:3.

Karel Petrák 06.07.201612:41

Po rozpačitém začátku a gólu v oslabení hrají B14ky se Zenithem 3:3.

Tomáš Pauček 06.07.201612:05

Tomáš Marhefka (B16) o zápase s FBI Tullinge: Nová sestava je složená z nových kluků a bylo tak vidět, že se ještě moc neznají. Bohužel jsme kolektivně podali výkon, který neodpovídal těm z minulé sezony a proto je výsledek takový, jaký je. Bohužel jsme vyhořeli v proměňování šancí a můžeme tak děkovat znovu skvělému Kobzovi v bráně, že nás po celý zápas držel nad vodou.

Karel Petrák 06.07.201611:45

Mladší žáci i přes dvě oslabení porazili Hattrick 3:0.

Tomáš Pauček 06.07.201611:34

Dorostenci v kategorii B16 nakonec i přes mírnou herní převahu nedokázali zvrátit stav zápasu ve svůj prospěch a se švédským soupeřem padli 0:1. Šanci na nápravu mají už v 15 hodin protí švýcarskému Zürich United.

Karel Petrák 06.07.201611:26

Panthers B12 vedou v poločase 1:0 nad Hattrickem Brno. Soupeř má, stejně jako my, v sestavě hodně elévů. Panteři ale mají výraznou herní převahu.

Tomáš Pauček 06.07.201611:12

Dorostenci po prvním poločase prohrávají po smolném gólu s FBI Tullinge 0:1. Pantery může mrzet hlavně neproměňování šancí, hned dvakrát navíc orazítkovali brankovou konstrukci!

Karel Petrák 06.07.20169:29

Rozpisy zápasů našich týmů najdete ve starším článku. To pro případ, že se jim turnajový web nepodaří rozchodit ;-)

Karel Petrák 06.07.20169:27

Něco si přejte, padá web Prague Games. Stejně jako vloni, stránky organizátorů nevydržely čtenářský zájem. Trochu to připomíná silničáře zaskočené prvním sněhem.

Karel Petrák 06.07.20168:54

Vzájemný souboj zahraničních týmů z „naší“ skupiny B14D vyhrál švýcarský Köniz. Švédský IK Zenith porazil 3:1.

Karel Petrák 06.07.20168:20

Pokud se chcete podívat na některý ze zápasů, mrknětete se na rozpisy jednotlivých kategorií. Odkliky najdete v příspěvku níže. Dorostenci hrají celý den na Slavii, starší žáci na VŠE na Třebešíně, mladší na Hamru v Braníku.

Karel Petrák 05.07.201621:44

Nezapomeňte, sraz v hale je vždy 40 minut před začátkem zápasu.

admin 05.07.201613:32

Na webu Prague Games jsou k dispozici základní údaje o turnaji. Pojďme se na některé z nich podívat.

Kategorie B12 (skupina G): rozpis zápasů, soupiska, pavouk play off

B14 (skupina D): rozpis zápasů, soupiska, pavouk play off

B16 (skupina D): rozpis zápasů, soupiska, pavouk play off
Tabulky skupin – odkaz je společný pro všechny, hledejte B12G, B14D a B16D

admin 05.07.201611:20

Dnes čeká mladé pantery poslední společný trénink před Prague Games. Zítra (ve středu) zahájí dorostenci v kategorii B16 soubojem se švédským FBI Tullinge. Hraje se na Slavii od 10:40. Mladší žáci (B12) začínají s Hattrickem Brno v 11 hodin na Hamru a starší žáci (B14) ve 12:20 v hale VŠE na Třebešíně vyzvou IK Zenith ze Švédska.