THIS IS THE SEASON!

Sezona nám skončila a ten pravý den na ohlédnutí je právě dnes!

timeline profil

Dnes totiž slavíme narozeniny našeho nestárnoucího předsedy Jana Tůmy, legendární Gigi dnes začíná Kristův rok! A jako každý rok se dva dny po něm přidá i druhá významná persona klubu – Kryštof Kocot alias Kocour již plně v kristovkách!

Zaznamenali jsme postupy hned čtyř elitních týmů: Mužů, Žen, Juniorů a Dorostenců!

Dokončili jsme desátou sezonu od přelomového sloučení FbK Panthers Praha a FBC Thunder Balls!

Pod střechou našeho společenství vítáme hráče z klubu Lhokamo Praha, kteří k nám přicházejí a dovršuje se tak desetiletá spolupráce – dále budeme fungovat jako jeden klub!

A nesmíme zapomenout, že naše ženská mládež se dnes oficiálně vrací ze své roční „zápůjčky“ z týmu Elite Praha (se kterým také stále spolupracujeme) pod hlavičku Panthers.

Do jedenácté novodobé a dvacáté historické sezony vstupujeme odhodlaně ale i s pokorou a načínáme další kapitolu z bohaté historie klubu a mimo jiné dojde k úpravě názvu klubu na Panthers Praha.

Dnešním výjimečným dnem tedy startujeme nepravidelný RETRO seriál, kde Vám budeme postupně poodhalovat známé i neznámé stránky historie klubu, které se dosud podařilo nashromáždit a vše pak vyvrcholí v sobotu 18. června RETRO setkáním s turnajem, kde se sejdou osobnosti a legendy našeho klubu, aby společně toto vše oslavili a zavzpomínali!

10th anniversary