Ženy B zakončily sezónu „bramborou“

23.4.2016 byl termín poslední turnaje týmu žen B a také datum souboje o konečné třetí místo v tabulce. Našemu soupeři Nové Strašecí byl kontumován druhý zápas, jelikož soupeř nedorazil a tak se holky ze Strašecího mohly plně soustředit pouze na náš zápas a dát do něj absolutně vše.

13012743_881788605266658_4269014487256867338_nJejich rozcvička nasvědčovala o odhodlanosti a vůli nás rozdrtit. Začátek utkání potvrdil domněnky, kdy soupeřky opravdu nasadily velké tempo, napadaly a nedávali nám ani vteřinku na klidnou rozehrávku. Naše dámy s tím měly dost problémy, převážně se protlačit na útočnou polovinu, ale kvůli naší silové hře se podařilo i nám vybojovat pár šancí a ohrozit tak bránu soupeře. Bohužel to bylo Nové Strašecí, kdo šel do vedení a jejich tým tak mohl ještě využít psychologickou převahu. Holky z Panterů ale nejsou Dáša Veškrnová a její holky z porcelánu a místo útlumu naopak přidaly. Po rychlé akci poté následovalo kýžené vyrovnání a oběma týmům bylo jasné, že toto utkání bude rozhodovat i třeba jediná malá chybička a vůle po výhře. Opět to byly ale soupeřky, které šly do vedení a tento výsledek držely zuby nehty. i přes přeházení sestavy se nám nepodařilo vyrovnat a tak další „zápas sezóny“ skončil v náš neprospěch a na našich hrudnících tak visí neoblíbená bramborová medaile.
Následující zápas nemohl již z naší strany pořadí nijak upravit, pouze kosmeticky dosáhnout více bodů. Jelikož nedorazil jeden z týmů, holky měly nastoupit ke svému poslednímu zápasu bez jednozápasového odpočinku. I přes natáhnutí pauzy byl tento nedostatek relaxace znát, hlavně ke konci utkání, které jsme sice nakonec dotáhli do vítězného konce 3:2, ale průběh byl nervovým cvičením, hlavně pro trenéra Panterek.
Ale i přes jistá utkání plných chyb, kde se ukazovalo, že máme stále mladý tým, který se musí ještě hodně co učit jsem zkrátka moc rád, že holky můžu trénovat a trávit volné víkendy, někdy již od 7.30, na halách v okolí Prahy, která působí jako věčný maják a přístav pro osoby nepřicházející z tohoto hlavního města ;)

Všem holkám, co za nás pravidelně nastupovaly, i těm, které občas pomáhaly, moc děkuji a užijte si zasloužené volno……také se těším, že pár dní ty Vaše zpocené obličeje neuvidím.