Muži B si šesti body upevnili konečnou třetí příčku!

K poslednímu turnaji naši borci vyběhli v hale ve Zruči nad Sázavou a úkol byl jasný – přivézt 6 bodů!

20160501 Mb Brevnov BlackAngelsK prvnímu zápasu jsme nastoupili proti Břevnovu. Od soupeře jsme čekali, že bude hrát ze zabezpečené obrany a hrozit z brejkových situací. To, že jsme do zápasu nastoupili v 8 hodin ráno, nebylo absolutně znát. Hned v první minutě se postavili ke standartní situaci Pokorný a Lubenský a druhý jmenovaný nekompromisně zavěsil a vedli jsme 1:0! I když pár fatálů nakonec přišlo, tak jsme měli zápas zcela pod kontrolou. Hráli jsme v absolutní pohodě a dokráčeli jsme suverénně k výhře 6:0. Třikrát se trefil Lubenský a po jednom gólu zaznamenala trojice Pokorný – Janoušek – Dopita.
Druhý zápas nás čekal první tým soutěže, tedy Black Angels B. Tento soupeř vévodí cele lize a ztratil jen 3 body v zápase s našimi borci. Hned ze začátku bylo jasné, že tento zápas bude velmi vyrovnaný a že v obou týmech jsou mladí a nadějní florbalisté.  Po první třetině na světelné tabuli svítil výsledek 3:1 pro Pantery. Úkol byl jasný – nenechat soupeře vrátit se do hry. Bohužel jsme nechali hned soupeře vyrovnat a náhle jsme zas šli do vedeni po akci dua Janoušek – Vacenovský. Celý zápas jsme se soupeřem přeli o vedení a nakonec ho dotáhli do vítězného konce v podobě výsledku 7:6, přičemž rozhodující branku vstřelil náš zdravotník a lodivod Martin Bajer.
Tímto chci poděkovat celému týmu za celou sezonu a pogratulovat mu ke třetímu místu. Bohužel začali jsme hrát až od druhé poloviny soutěže a to bylo na postup málo.