Mladší žákyně na závěr urvaly plný počet bodů!

V neděli vycestovaly mladší žákyně opět do nedaleké Jenče.

20160501 MlZakyne Dracice Texas BohemiansPrvní zápas Pantherky odehrály proti děvčatům z Mladé Boleslavi. Holky na soupeřky vletěly už od první minuty. Po první polovině jsme vedly 4:1, ve druhé polovině se pak zápas vyvíjel téměř stejně. Míša za své záda pustila pouze 3 góly a mohly jsme se radovat z první výhry dne.

Druhý zápas byl jako vždy velice očekávaný. Texas je pro nás vždy rovnocenný soupeř a zápasy se mění spíše v přestřelky. Tentokrát však holky hrály na 110%, zodpovědně ubránily soupeřovu nejlepší střelkyni  a Texas jednoznačně přehrály 10:5.

Třetí zápas jsme odehrály s poměrně neznámým soupeřem – FBŠ Bohemians. První polovinu jsme vyhrály poměrem 3:1, ale do druhé části jsme nastoupily nekoncentrované. I přes to jsme se dokázaly přenést a celkové skóre se zastavilo za stavu 8:5 z našeho pohledu.  A tak jsem mohly slavit třetí výhru, což znamenalo, že si odvážíme zpět do Prahy plný počet bodů. V posledním zápase se vyznamenala Lůca Retová, která zaznamenala 5 bodů a 1 asistenci.

Poslední ligový turnaj v této věkové kategorii odehrály tři naše svěřenkyně – jmenovitě Jana Reitmajerová,  Áďa Vlčková a Lůca Retová. Děkujeme jim za skvělé výkony a přejeme hodně úspěchů ve vyšších ligách.

ELITE Panthers – Florbalová akademie MB – Dračice 9:3
ELITE Panthers – FBC Texas P6 10:5
ELITE Panthers – FBŠ Bohemians zelené 8:5

Děkujeme rodičům za podporu.

Autor: Veronika Zittová