Elévové A ukončili sezonu turnajovým vítězstvím!

A je tady další turnaj, tentokrát poslední v sezóně. Byla by škoda ho nevyhrát. A tak jsme ho vyhráli……

20160430 Ea Vosy Sparta KralovakNe, samozřejmě nekončím s hodnocením, dnes je moc věcí, o kterých bych rád napsal. Nevím, jestli začít projevem radosti z jakéhokoliv našeho gólu, či o soudržné partě kluků, kterým to šlape v jakékoliv hale a pod jakýmkoliv trenérem.
Začnu tou radostí z gólu, protože té bylo na turnaji dost. Jak už jsem zmínil, povedlo se nám porazit Vosy, Spartu a i Dvůr. Ani o jednom zápase nemohu říct, že jsme byli jasně lepší, ale měli jsme vůli a touhu vyhrát. Po výhře nad Vosami mi gratuloval jejich trenér a chválil našeho brankáře. Nepřikládal jsem tomu důraz, ale v průběhu dalších dvou zápasů jsem mu musel dát za pravdu. Dominik chytal opravdu libově. O čemž svědčí pouze dvě obdržené branky.
Proti Spartě kluci odvedli výborný výkon po stránce bojovnosti. Takové množství zblokovaných střel jsem neviděl ani…..prostě jich bylo moc a když už něco prošlo, tak neva, my máme Dominika. Je známo, že jsem dost kritický, ale dneska bych hledal v našem týmu slabší článek velice těžce, možná pan Petráň, který přišel až na finálový zápas a roli klubového fotografa musela zastat paní Hlaváčová. Tímto ještě jednou děkuji všem rodičům za podporu v celé sezóně, jak podporu klukům, tak výborné svačinky pro trenéra. Dík. No nic zpátky ke Spartě. Když nevíte jak dát Spartě gól, pošlete tam Froda a on dá gól z každé střely. Šancí jsme opět měli požehnaně, ale padalo to tam jen pomálu. Bonusem byla nula na našem kontě.
Čekalo nás finále a Dvůr z nejlepším publikem, které má k agresi velice daleko. Náš divácký kotel se na toto utkání přesunul blíže k ploše, jen z důvodu, aby byl lépe slyšet. Před finále jsme měli čtyřzápasovou přestávku, což bíločerné borce (to jsme jako my) vyřídilo. Do zápasu jsme vešli, opravdu vešli, a trenérovi nezbývalo nic jiného než zvýšit intenzitu hlasu o osm procent. Po první inkasované brance nám nebylo nejlíp, ale s přibývajícími minutami jsme věřili v obrat, který také pomaličku přicházel. Zlomili jsme odpor soupeře a diváků a pomaličku si dokráčeli k vítězství.
Ještě jednou bych chtěl poděkovat klukům a rodičům za skvělou sezonu.
Děkuji.
.
FbC Panthers – Vosy Praha 3:0
FbC Panthers – Sparta Praha 3:1
FbC Panthers – Králův Dvůr 4:1 (o 1. místo) 
.
Autor: Kamil Sedlák