Mladší žáci A zakončili výlet do Boleslavi čtvrtým místem

Poslední turnaj roku jsme odehráli v prvním koši a až v daleké Mladé Boleslavi.

20160423 MlziA MB BlackAngels RudnaDo prvního zápasu jsme nastoupili hned proti domácím. Už při rozcvičce bylo vidět, že naši chlapci jsou více odhodlaní k výhře. Po první polovině jsme si vytvořili rozhodující náskok. Velká pochvala pro všechny kluky za odvedený výkon! Výsledek byl 12:0. Výhra.

Od druhého zápasu se očekával větší boj. Hned na začátku jsme prohrávali o gól. Black Angelové byli celou první půlku více na míčku, ale přes to nám neutekli o tolik a to především díky dobrému výkonu brankáře Ulrycha. Prohrávalo se rozdílem jedné branky 1:2. Druhá polovina byla vyrovnaná, ale šťastnější pro nás. Podařilo se nám podruhé v zápase vyrovnat. Bylo to hlavně díky výbornému výkonu našich hráčů. Zlepšili jsme konkrétně důraz, a tím jsme Blackům dokázali znepříjemňovat rozehrávku. Zápas to byl vypjatý a pro oko diváka velice pohledný. Výsledek 2:2 remíza mu slušela.

Na třetí zápas se vypjatě čekalo, protože se rozhodovalo o tom, zda budeme hrát finále nebo nastoupíme do boje o třetí, čtvrté místo. Rozhodovalo skóre, které my a Blaci měli ke konci skupiny velmi podobné. Problém pro nás byl, že Blaci měli větší počet vstřelených branek a to o jeden gól. Tím se sen zahrát si finále rozplynul, rozdílem jednoho vstřeleného gólu.

V zápase o třetí místo jsme se potkali s týmem Sokol Rudná. Kluci z Rudné budili respekt už před zápasem svými postavami. Oba celky hrály rychlý a hezký florbal. Většinu zápasu jsme dotahovali my, ale pokaždé se to zvládlo. Tím pádem se šlo do nájezdů. Z pěti odjetých nájezdů padlo celkem pět gólů, ale z toho jeden náš byl podle rozhodčího neplatný. Tím jsme prohráli. Podle rozhodčího si Antonín Ježek stáhnul míček a údajně se vrátil. Konečný výsledek 4:5 po samostatných nájezdech.

Chtěl bych poděkovat všem klukům za odvedený výkon. Je vidět opravdu velké zlepšení a to nejen výsledkové, ale i individuální, především v dovednostní a technické stránce. Makejte, dále se zdokonalujte a příští rok budeme zase o něco lepší!

FbC Panthers – Mladá Boleslav 12:0
FbC Panthers – Black Angels 2:2
FbC Panthers – Sokol Rudná 4:5sn (o 3. místo)

Autor: Jaroslav Janoušek