Elévky si v Boleslavi vyzkoušely experimenty unie

Naše nejmladši čekal poslední turnaj, kde se testovaly menši změny. Jako hraci čas 1×16min,  místo trestu nájezd, při rozdílů 5 branek 4 hráč do pole a přerušování hry při střídání. A hlavně pokřik :)

20160423 Elevky Texas Nybmurk DaloviceFBC Panthers, to jsme my, to jsme my,
Florbalistky zrozený, zrozený.
Florbal to je naše láska,
Nám tak nikdo nenapráská,
Každý zápas vyhrajem, vyhrajem
I když s malou tíži jen, tíží jen.

První zápas nás čekal Texas, který sice přijel pouze v počtu 4+1, ale i to jim stačilo. Naše první zápasy jsou vždycky takové neomalené, jako když jedete se zatáhlou ruční brzdou. Nejvíce nás podržela skvěle chytající Nikol, která je zápas od zápasu lepši a lepší. Holky výsledek vůbec neřešely, což bylo to nejdůležitější.

Následoval ihned dvojzápas, kdy jsme na hřišti dominovaly po celou dobu a střelecky se prosadila i nejmladši Anetka, která předvedla nádhernou kličku a chladnokrevné zakončení. Úplně stejně míří gratulace starší sestře Nikol, která si vychytala čisté konto.

Posledním zápasem jsme se loučily v této sezóně s kvalitním soupeřem z Mladé Boleslavi. Hala byla plná diváků, kteří měli  možnost sledovat vyrovnaný souboj obou celků. Bylo to nahoru dolů, nejprve jsme soupeře válcovaly, pak nastal obrat, kdy to celé otočil. Po našem srovnání jak kroku, tak skóre, to bylo jako na houpačce. Vedete, remíza, vedete, remíza,…. Nakonec nejspokojenější bylo oko diváka, které vidělo 16 gólů a remízu 8:8. Jak se říká, to nejlepší nakonec.

Chtěl bych poděkovat Všem hračkám, které nastoupily v letošní sezoně, za bojovnost a hlavně radost ze hry.
Dále pak rodičům za jejich podporu bez kterých by to nešlo.
Děkuji

Elite Panthers – FBC Texas 3:8
Elite Panthers – FA NBK 11:0
Elite Panthers – FA Dalovice 8:8

Autor: Michal Rupa