Elévové bojovali o první místa!

Sobotní dopoledne jsme se sešli v uhřiněvské hale ZŠ Vachkova, kde na nás čekaly další utkání druhého koše a cíl byl jasný – postup. Premiéru si zde odbyl i nový přírůstek do trenérského týmu – dorostenec Tomáš Marhefka.

IMG_3363V prvním utkání nás čekal známý soupeř Black Angels. Utkání jsme měli plně ve svých rukou a dotáhli do šťastného konce. Ale! pár nedostatků v obraně, neobsazování hráčů při standardních situacích a smůla při zakončení (šancí bylo privela) nás stálo čisté konto.

Druhé utkání proti Startu98 bylo jednoznačnější, ale ze začátku jsme se nechali strhnout hrou soupeře a naši borci nehráli dle představ trenérů. V druhé půlce to samozřejmě na popud koučů zlepšili a začalo se na hřišti i více kombinovat, což určitě potěšilo i přihlížející rodiče :)

V posledním utkání nás čekal boj o postup s Kobylisy. Kluci se nějak zapomněli při taktické poradě a na hřišti nedělali, co měli. Základní chyby a nedůraz nás stál postup, na který kluci herně mají.

Máme co zlepšovat a příště ukážeme zase svojí bojovnost. Děkujeme hráčům za předvedené výkony, rodičům za trpělivost a neutichající fandění.

BLACK ANGELS 2006 5:3
FBC Start98 Kunratice yellow 13:1
Viking group TJ Sokol Kobylisy 3:8 (o 1.místo)

Autor: Andrea Nováková