Muži B za šest!

Na předposlední turnaj v sezoně vyrazilo mužské Bečko do haly ve Zruči nad Sázavou.

20160410 Mb Mukarov TexasV prvním zápase jsme se utkali s chasníky z Mukařova. Po celý zápas naši borci dominovali a jejich akce bavily přítomné diváky ve zručské aréně. Na hráčích bylo vidět, že hrají ve velké pohodě a jedna pohledná akce střídala druhou. Bohužel musel být tento zápas přerušen už v 7 minutě, kdy byl zraněn nadějný mladý ostrostřelec Venca Mudruňka, kterého odvezla sanitka. Kluci si řekli, že tento zápas vyhrají pro Vencu a to se taky stalo! Každý jejich gól věnovali zraněnému spoluhráči a po konečném hvizdu svítilo na světelné tabuli skóre 15:1!

Druhý zápas jsme nastoupili proti silnému soupeři, FBC Texas. Minulé setkání s tímto soupeřem skončilo lépe pro něj a bylo tak jasné, že to bude těžká zkouška!. Od začátku bylo vidět, jak tento zápas bude probíhat. Naši borci většinu času drželi míček, zatímco soupeř perfektně bránil a hrozil především nebezpečnými brejky. Hned ve 3. minutě utekla obráncům dvojce Pokorný-Janoušek a druhý jmenovaný skóroval do prázdné brány. Pak zavěsil dvakrát v krátkém časovém rozmezí Šáda a zdálo se že je už hotovo. Soupeř ale ještě do konce druhé rásti dokázal z rychlých protiútoků srovnat a bylo tak zaděláno na pořádné drama. Do třetí třetiny jsme šli s tím, že musíme rychle udeřit a vyhrát tento zápas, který jsme si vlastními chybami zbytečně zkomplikovali. Hned co začala časomíra odpočítávat zbývající minuty utkání, do sítě soupeře přesně zamířil Hanzl následovaný Dopitou. Výhru pak zpečetili Prokeš společně se svátečním střelcem Vacenovským a mohli jsme tak slavit výhru 7:3.

Václavovi Mudruňkovi přejeme brzké uzdravení.

FbC Panthers – Sokol Mukařov B 15:1
FbC Panthers – FBC Texas 7:3