Dobře namazaná dorostenecká mašina!

Předposlední dvojkolo čekalo na dorostenecké Áčko v nafukovačce na Barandově. Kluci i trenéři si snadno spočítali, že případných 6 bodů by znamenalo předčasnou jistotu postupu a vzhledem k tomu, že nás v posledním turnaji čeká aktuálně vedoucí rezerva Chodova, nechtěli jsme nechat nic náhodě.12999499_10206491902722651_153250956_o

V prvním utkání nás čekal B-tým pražských Bohemians. Kluci do zápasu vstoupili kvalitně a měli jednoznačně více ze hry, což se však nedařilo vyjádřit gólově. Většinu zápasu jsme sice vedli, ale odskočit do výraznějšího vedení se nám nedařilo a mohla za to především smůla, která se našich čepelí držela oběma končetinami (následovat by mohl fejeton či úvaha na téma Morfologie těla Smůly, nicméně nezabíhejme do zbytečných detailů a pokračujme dále v reportáži). Utkání jsme nakonec dovedli do zdárného konce a po výsledku 6:3 jsme měli pro tento den z 50% splněno.

Před druhým zápasem jsme se prostřednictvím trenéra Jenšíka dozvěděli smutnou novinu o nepříjemném zranění elitního juniorského beka Vašíka Mudruňky, kterého tímto za celý tým zdravíme a přejeme brzké uzdravení a návrat na hřiště

Druhým soupeřem byla rezerva slavného Tatranu, přičemž souboje s béčkem ze Střešovic jsou vždy peprné z důvodu přestupu několika expanterů právě do Tatranu. Tradiční hecovačky a vtípky o 15 gólové nadílce ze strany soupeře však ukázaly, že karma je karma a když si ji člověk rozkmotří nedá se jejímu hněvu utéci. V zápase byl na hřišti pouze jeden tým, kluci hráli fantasticky, jednoduše, s obrovským nasazením a pohledné akce lemovaly celý průběh utkání. Tatran byl odsouzen pouze do role tréninkového sparing partnera a za výsledné skóre byl ještě rád. Sečteno podtrženo 15:2 pro nás.

Předběžně jsme si tedy zajistili postup, do nejvyšší dorostenecké ligy!

Klukům za výkony děkujeme, zároveň jim k postupu gratulujeme a doufáme, že se mezi dorosteneckou smetánkou neztratí ani příští rok.

FbC Panthers vs. FbŠ Bohemians B 6:3

FbC Panthers vs. Tatran Střešovice B-by OpenCamps 15:2